تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار DS SIMULIA fe-safe 2019 x64 – Win

مجموعه نرم افزاری امن و مطمئن از تکنولوژی پیشرو در جهان برای تجزیه و تحلیل دوام از FEA است، به طور مستقیم به تمام سوکت های اصلی FEA متصل شده و توانایی های آن برای پاسخگویی به کاربردهای سخت افزاری سخت افزاری طراحی شده است. این اولین نرم افزار تجزیه و تحلیل خستگی در دسترس تجاری بود که بر روی روش های خستگی مبتنی بر کشف چندین محوری مدرن تمرکز داشت و همچنان برای معیارهای نرم افزاری برای تجزیه و تحلیل خستگی تعیین می شود. استفاده از نرم افزار های تحلیل ذوام المان های محدود روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با تحلیل ذوام المان های محدود سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه تحلیل ذوام المان های محدود هستید ،نرم افزار DS SIMULIA fe-safe یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای تحلیل ذوام المان های محدود جزو برترین نرم افزار ها در زمینه تحلیل ذوام المان های محدود است. ابزارهای تحلیل ذوام المان های محدود با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار DS SIMULIA fe-safe با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر تحلیل ذوام المان های محدود به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تحلیل ذوام المان های محدود برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App DS SIMULIA fe-safe center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار DS SIMULIA fe-safe :– سادگی کار با نرم افزار– تکنولوژی منحصر به فرد آنالیز خستگی الاستومرها– تعیین تمرکز تنش در نقاط جوش‌های نقطه‌ای و ساختاری– آنالیز ترمومکانیکال و برهم‌کنش آزمون‌های خزش و خستگی– دارای پیشرفته‌ترین ابزار شبیه‌سازی تست خزش– قابلیت وارد کردن مدل‌های از سایر نرم‌افزارهای FEM– سازگاری با سایر نرم افزارهای خانواده SIMULIA-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تحلیل ذوام المان های محدود– نرم افزار کاربردی تحلیل ذوام المان های محدود-انجام تحلیل ذوام المان های محدود با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار DS SIMULIA fe-safe  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   SIMULIAنوع نرم افزار :  ابزار تحلیل ذوام المان های محدودنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

DS SIMULIA fe-safe

DS SIMULIA fe-safe 2019 x64

fe-safe suite of software is world-leading technology for durability analysis from FEA, directly interfacing to all major FEA suites and its capabilities have been developed to meet the most demanding industry applications. It was the first commercially available fatigue analysis software to focus on modern multiaxial strain-based fatigue methods and it continues to set the benchmark for fatigue analysis software.

لینک دانلود