تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Dynamic Auto Painter Pro v6.11 x64 – Win

ابزارهای مبدل عکس به نقاشی امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مبدل عکس به نقاشی افزوده می شود. نرم افزار Dynamic Auto Painter تمامی نیازهای شما را در امر مبدل عکس به نقاشی برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Dynamic Auto Painter می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مبدل عکس به نقاشی برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مبدل عکس به نقاشی کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار Dynamic Auto Painter را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

Dynamic Auto Painter center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Dynamic Auto Painter :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مبدل عکس به نقاشی– نرم افزار کاربردی مبدل عکس به نقاشی-انجام مبدل عکس به نقاشی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Dynamic Auto Painter  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Dynamicنوع نرم افزار :  ابزار مبدل عکس به نقاشینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Dynamic Auto Painter

Dynamic Auto Painter Pro v6.11 x64

Dynamic Auto Painter was developed to be a fun to use software to automatically turn a photo or a 3D rendering into great looking painting inspired by some of the most famous real world artists. Dynamic Auto-Painter can work also as a great feedback tool to improve your photography skills by simplifying the image to its core visual values. Dynamic Auto-Painter works differently from normal effects. Instead of changing the pixels of the photo itself, DAP uses the input image only as a guide to paint the scene with many different brushes and guided by real-world artists inspired techniques.

لینک دانلود