تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار انیمیشن سازی استاپ موشن Dragonframe v4.1.8

به روز رسانی :

1399/06/27 نسخه Dragonframe v4.1.8 اضافه شد.

Dragonframe

یک نرم افزار حرفه ای است که به کاربران امکان تهیه فیلم ها و انیمیشن های متحرک را می دهد . Stop motion movies که نام دیگر این نرم افزار است، فیلم ها و انیمیشن را براساس فریم هایی که به صورت یکپارچه گرفته شده اند را به یک فایل مرجع ویدیویی متصل و آن را کامل می کند . هنگامی که این کار به درستی انجام شود، فریم ها برای ایجاد حرکت درون فیلم ادغام می شوند . برای استفاده درست از Dragonframe، شما نیاز به یک دوربین برای گرفتن فریم هایی که می خواهید برای ساخت کلیپ استفاده کنید، دارید . Dragonframe همراه با بسیاری از ویژگی های جالب (آیکن های مختلف) و فضاهای کاری، دسترسی هم زمان به چند پروژه، ویرایشگر جدول زمانی و سیستم همگام سازی کامل برای افزودن گفتگو به فیلم این امکان را برای شما فراهم می کند که آپشن های بیشتری به فیلم خود اضافه کنید . علاوه بر این، ابزار طراحی به شما اجازه می دهد که تغییر، چرخاندن و تنظیم هر گونه شی مورد نظرتان را به سادگی اعمال کنید.

ویژگی های نرم افزار Dragonframe:

– ویژگی های جدید شامل یک ویرایشگر جدول زمانی بصری، یکپارچه سازی lip-sync، روشنایی با حفظ کیفیت، کنترل حرکت و رزولیشن بالا می شود

– مرجع بارگذاری چندین عکس یا فیلم ها و مشاهده آنها بصورت انیمیشن

– ضبط تصاویر دیجیتال با کیفیت بالا و یا ویدئو

– تنظیم و مدیریت چندین پروژه به طور همزمان

– توابع پخش و پیکربندی کامل قابل تنظیم

نام: Dragonframe
حجم فایل: 64 مگابایت
شرکت سازنده: DZED Systems
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.1.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
رمز فایل: www.download.ir
فایل راهنما: دارد

Dragonframe v4.1.8

Dragonframe is a Stop Motion animation software that was used to make several animated films, including Disney’s Frankenweenie, Laika’s Coraline, The Boxtrolls and ParaNorman. It is also used to produce stop motion scenes in live action movies such as Star Wars.

لینک دانلود