تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EduIQ Network LookOut Administrator Pro v4.6.6 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/27نسخه جدید EduIQ Network LookOut Administrator Pro v4.6.6 اضافه شد.

EduIQ Network LookOut Administrator Pro نرم افزار Network LookOut Administrator یک نرم افزار مانیتورینگ جهت نمایش رایانه های دیگر می باشد که به شما اجازه کنترل و مدیریت دیگر کامپیوترهای متصل را می دهد. بنابراین همیشه قادر خواهید بود تا کلیه فعالیت های دیگران را مشاهده کنید. همچنین می توانید به رایانه های دیگر متصل شوید و با استفاده از موس و کیبورد به کنترل آن بپردازید. علاوه بر نظارت از راه دور قادرید تا به عیب یابی سیستم ها بپردازید و در صدد رفع مشکلات و ایرادها برآیید. به راحتی عملکرد سیستم مقصد را کنترل کنید، آن را خاموش کنید، چندین سیستم را تحت کنترل بگیرید و… از نرم افزار Network LookOut Administrator می توان برای شبکه های LAN, WLAN یا VPN استفاده نمود.

سایر مشخصات : به آسانی و بدون ترک میز کار خود به رایانه های دیگر خدمات و راهنمایی ارائه کنید و به راحتی بین آن ها سوئیچ کنید. همچنین می توانید برخی عملکردهای سیستم های مقصد را محدود کنید. عملکردهایی مانند غیر فعال کردن Ctr+Alt+Del و restart کردن، روشن و خاموش کردن، کنترل اجرای برنامه ها و… . این قابلیت هم در اختیار شماست تا بتوانید تعداد زیادی رایانه را در یک جدول به طور همزمان مشاهده کنید تا جلوی برخی افراد که قصد وقت کشی و کم کردن کارایی سازمان شما را دارند بگیرید. این نرم افزار هم مانند نرم افزار EduIQ Net Monitor for Employees محصولی از شرکت EduIQ می باشد که به کمک مدیران و سازمان ها آمده است تا بهره وری کارمندان خود را افزایش دهند.

دانلود نرم افزار EduIQ Network LookOut Administrator Pro

ویژگی های نرم افزار EduIQ Network LookOut Administrator Pro :– قابلیت مشاهده صفحه نمایش تمامی کاربران شبکه و سیستم های آن ها– قابلیت کنترل پنهای باند و تعیین سقف مشخصی از پهنای باند برای استفاده کاربران– دارای تنظیمات رمزگذاری بر روی نرم افزار– قابلیت پاک کردن دسکتاپ ها و قطع صدای رایانه ها– قابلیت تنظیم نام کاربری و کلمه های عبور مختلف برای دسترسی به سیستم کنترل کننده توسط افراد مختلف– قابلیت کنترل رایانه فرزندان از راه دور– رفع ایرادات  مشکلات از راه دور بدون نیاز به حضور فیزیکی– و بسیاری ویژگی منحصر به فرد دیگر

EduIQ Network LookOut Administrator Pro

EduIQ Network LookOut Administrator Pro v4.6.6 - Win

Network LookOut Administrator lets you see all your employee PC screens without leaving your desk. Monitor the activity of all the PCs in your company remotely and execute several administrative actions with just one click.

لینک دانلود