تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EF Commander v19.06 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/16نسخه جدید EF Commander v19.06 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مدیریت فایل ها در ویندوز هستید، بی شک نام شرکت efsoftware را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه مدیریت فایل ها در ویندوز است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه مدیریت فایل ها در ویندوز داده است. نرم افزار EF Commander یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت فایل ها در ویندوز بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های مدیریت فایل ها در ویندوز روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت فایل ها در ویندوز سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت فایل ها در ویندوز هستید ،نرم افزار EF Commander یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت فایل ها در ویندوز است  که محصول شرکت efsoftware بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت فایل ها در ویندوز است. کمپانی efsoftware مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از مدیریت فایل ها در ویندوز به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت فایل ها در ویندوز باعث شده است. ابزارهای مدیریت فایل ها در ویندوز با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت فایل ها در ویندوز نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت فایل ها در ویندوز را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت فایل ها در ویندوز سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار EF Commander با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر مدیریت فایل ها در ویندوز به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار EF Commander تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار EF Commander می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت فایل ها در ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

EF Commander center

ویژگی های نرم افزار EF Commander :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت فایل ها در ویندوز– کاربردی در امر مدیریت فایل ها در ویندوز-انجام مدیریت فایل ها در ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار EF Commander  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   efsoftwareنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت فایل ها در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

EF Commander

نام: EF Commander
شرکت سازنده: efsoftware
ورژن: v19.06
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

EF Commander v19.06

EF Commander is a complex and multi-featured file manager that a wide range of users, from beginners to professionals, will find easy to use. It is the result of many requests received by the author. The first version was written in 1994, under the OS/2 operating system using Presentation Manager, as a personal replacement for the old DOS program Norton Commander™. In 1996 it was ported to the 32-bit Microsoft Windows operating system.Here are some key features of "EF Commander":Easy to useThe modern interface helps you to have full control over your files and folders.Tabbed interfaceDefine just the views you need in each pane for your folders and files.ThumbnailsQuickly and easily get an overview your photos or other image collections.32 bit multi-threading, parallel file operationsAll long operations are run with multi-tasking. You can run any number of different operations at he same time, or several instances of the same operation – for example, you can have several "copy" commands going simultaneously.


لینک دانلود