تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Efficcess v5.50 Build 543 – Win

Efficcess یک مدیر اطلاعات شخصی و کامل است که می تواند به شما در مدیریت زندگی شما کمک کند. با Efficcess شما می توانید پیگیری از مخاطبین، قرار ملاقات ها، وظایف، لیست های انجام شده و خیلی بیشتر. این نرم افزار همچنین فضا را برای نگه داشتن یادداشت ها، یادداشت ها و حتی کلمات عبور فراهم می کند. برای موفقیت باید به سازماندهی و کارآمد باشید. با Efficcess همه چیزهایی که برای مدیریت نیاز دارید، در یک رابط آسان برای استفاده قرار می گیرند. علاقه مندان به مدیریت امور شخصی در گوشی به خوبی نرم افزار Efficcess را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت امور شخصی در گوشی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت امور شخصی در گوشی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Efficcess سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مدیریت امور شخصی در گوشی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای مدیریت امور شخصی در گوشی هستید نرم افزار Efficcess یکی دیگر از محصولات Efficcess  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت امور شخصی در گوشی بر آورده سازید. نرم افزار Efficcess با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت امور شخصی در گوشی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Efficcess تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت امور شخصی در گوشی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت امور شخصی در گوشی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Efficcess screen 5 www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Efficcess :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدیریت امور شخصی در گوشی– نرم افزار کاربردی مدیریت امور شخصی در گوشی-انجام مدیریت امور شخصی در گوشی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Efficcess  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Efficcessنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت امور شخصی در گوشینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Efficcess

Efficcess v5.50 Build 543

Efficcess is a full-featured and cross-platform personal information manager that can help you manage your life. With Efficcess you can keep track of contacts, appointments, tasks, to-do lists, and much more. The software also gives you space for keeping notes, diaries, and even passwords. In order to be successful you need to be organized and efficient. With Efficcess all of the things you need to manage are located in one, easy-to-use interface.

لینک دانلود