تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery Enterprise

بازیابی رمز عبور پیشرفته آرشیو حفاظت را بازیابی می کند یا آرشیو ZIP و RAR رمزگذاری شده با تمام نسخه های آرشیوهای محبوب را باز میکند. کلمه عبور خود را برای آرشیو های ساده و خود استخراج که با PKZip و WinZip، RAR و WinRAR ایجاد شده اند، به صورت خودکار یا با کمک خود بازیابی کنید. بازپخش قفل بایگانی که با WinZip 8.0 ایجاد شده است و همچنین در کمتر از یک ساعت آن را تضمین می کند، با بهره گیری از یک نقص پیاده سازی امکان پذیر است. پیشرفته بایگانی رمز عبور بازیابی ویژگی های سازگاری نهایی در میان انواع مختلف آرشیو، می داند نقاط ضعف نوع خاصی از حفاظت، و عملکرد بهترین در کلاس در باز کردن تمام انواع آرشیو فراهم می کند. نرم افزار Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های مدیریت پسورهای آرشیو شده است که توسط گروه نرم افزاری Elcomsoft طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت پسورهای آرشیو شده به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های مدیریت پسورهای آرشیو شده کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت پسورهای آرشیو شده برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه مدیریت پسورهای آرشیو شده هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery : – سادگی کار با نرم افزار – پشتیبانی از فایل های آرشیوی ZIP/PKZip/WinZip, RAR/WinRAR، ARJ/WinARJ و ACE/WinACE (1.x) – بازیابی پسورد فایل های آرشیو شده در کمتر از یک ساعت – بازیابی پسورد فایل های self-extracting – امکان متوقف نمودن و ادامه مجدد عملیات بازیابی رمز – ارائه میلیون ها ترکیب پسورد مختلف در هر ثانیه – اجرا در پس زمینه ویندوز – بازیابی پسورد فایل های حجیم (تا ۴ گیگابایت) -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی مدیریت پسورهای آرشیو شده – نرم افزار کاربردی مدیریت پسورهای آرشیو شده -انجام مدیریت پسورهای آرشیو شده با در کمترین زمان -و …. مشخصات نرم افزار Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   Elcomsoft نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پسورهای آرشیو شده نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Elcomsoft Advanced Archive Password Recovery Enterprise v4.54.110

Advanced Archive Password Recovery recovers protection passwords or unlocks encrypted ZIP and RAR archives created with all versions of popular archivers. Recover passwords for plain and self-extracting archives created with PKZip and WinZip, RAR and WinRAR automatically or with your assistance. Guaranteed unlocking of archives created with WinZip 8.0 and earlier in under one hour is possible by exploiting an implementation flaw. Advanced Archive Password Recovery features ultimate compatibility among the various types of archives, knows weaknesses of certain types of protection, and provides best-in-class performance in unlocking all types of archives.

لینک دانلود