تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ElectraSoft FaxMail Network for Windows v18.10.01 – Win

فکس امروزه جزو پرکاربرد ترین ابزارهای مورد استفاده برای مکاتبات است، اما داشتن یک ابزار کاربردی برای فکس کردن امری ضروری است و هر سیتمی که نرم افزار FaxMail روی آن نصب شده باشد می تواند پنل مدیریت را برای پیکربندی مودم اجرا کرده، مجموعه ای از آدرس های فکس را ایجاد نموده و یک پیغام فکس را ارسال کند. استفاده از نرم افزار های ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه هستید ،نرم افزار ElectraSoft FaxMail Network for Windows یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه است. کمپانی ElectraSoft مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند. نرم افزار ElectraSoft FaxMail Network for Windows یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه باعث شده است. ابزارهای ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار ElectraSoft FaxMail Network for Windows با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

ElectraSoft FaxMail Network for Windows 1 334

ویژگی های نرم افزار ElectraSoft FaxMail Network for Windows :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– ارسال فکس به یک یا گروهی از دستگاه های فکس دریافت کننده– امکان زمانبندی ارسال پیغام های فکس– اعلام هشدار هنگام دریافت پیام جدید و یا وقوع خطا– امکان تشخیص علت بروز مشکل با کمک پنجره فرمان log– دارای ویرایشگر یکپارچه برای ایجاد یک پیام جدید– امکان ایجاد و ارسال مستقیم پیام از کامپیوتر-ابزار بسیار قویی ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه– نرم افزار کاربردی ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه-انجام ارسال و دریافت فکس از طریق شبکه با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ElectraSoft FaxMail Network for Windows  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ElectraSoftنوع نرم افزار :  ابزار ارسال و دریافت فکس از طریق شبکهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ElectraSoft FaxMail Network for Windows

ElectraSoft FaxMail Network for Windows v18.10.01

FaxMail Network for Windows can turn your computer into a fax machine, enabling you to easily send and receive fax messages either from your PC or from a network computer via a modem. Its most important advantage is the ability to automatically forward received fax messages to a specific e-mail address, which can come in handy to any business person who cannot access the office fax machine on the go.


A reliable fax server for network use
The application works like a fax server, connecting to one or more workstations in order to allow their users to easily send and receive messages. Thanks to the bundled fax printer driver, you can easily create a fax message out of any document and forward it to the network fax machine, which sends it to the recipient.


Send faxes via modem or the Internet and forward them to your e-mail account
Each workstation FaxMail is installed on can run the administration panel to configure the modem, create the fax address book and send a fax message. There are various options that you can customize. For instance, the application can be instructed to automatically print all the incoming faxes, forward them to a specific e-mail address or to another fax machine.

لینک دانلود