تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard v19.03.01 – Win

Multi Clipboard یک برنامه قابل اعتماد و جامع است که به شما کمک می کند هزاران بیت اطلاعات را به کلیپ بورد ذخیره کنید تا هر زمان که بخواهید از آنها استفاده کنید. نرم افزار نمایشگر سی و سه دکمه در هر صفحه و از آنجا که یک پروژه می تواند هر تعداد صفحات داشته باشد، می توانید تمام داده هایی را که می خواهید ذخیره کنید و برای استفاده در آینده از آن استفاده کنید. شرکت ElectraSoft سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های ذخیره نامحدود کلیپ بورد است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های ذخیره نامحدود کلیپ بورد امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ذخیره نامحدود کلیپ بورد است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ذخیره نامحدود کلیپ بورد افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون ElectraSoft سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ذخیره نامحدود کلیپ بورد دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ذخیره نامحدود کلیپ بورد هستید نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard یکی دیگر از محصولات ElectraSoft  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ذخیره نامحدود کلیپ بورد بر آورده سازید. نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه ذخیره نامحدود کلیپ بورد همراهی خواهد کرد. نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ذخیره نامحدود کلیپ بورد برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ذخیره نامحدود کلیپ بورد و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ElectraSoft Multi Clipboard center

ویژگی های نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard :– سادگی کار با نرم افزار– امکان تغییر نام دلخواه هر کدام از دکمه های حاوی اطلاعات ذخیره شده مجزا– مرتب سازی دکمه ها به ترتیب دلخواه– امکان paste کردن اطلاعات کپی شده از برنامه های دیگر در زمان اجرای این نرم افزار– در حالت اجرا نگه داشتن همیشگی برنامه با امکان minimize کردن پنجره برنامه در نوار ابزار ویندوز یا در system tray-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ذخیره نامحدود کلیپ بورد– نرم افزار کاربردی ذخیره نامحدود کلیپ بورد-انجام ذخیره نامحدود کلیپ بورد با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ElectraSoft Multi Clipboard  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ElectraSoftنوع نرم افزار :  ابزار ذخیره نامحدود کلیپ بوردنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ElectraSoft Multi Clipboard

ElectraSoft Multi Clipboard v19.03.01

Multi Clipboard is a reliable and comprehensive application designed to help you save to clipboard thousands of bits of information, for whenever you need to use them. The application displays thirty-three buttons per page and since a project can have any number of pages, you can save all the data you want and keep it handy, for future use.

لینک دانلود