تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار eM Client Pro v8.2.1224.0

به روز رسانی :

1400/01/16 نسخه eM Client Pro v8.2.1224.0 اضافه شد .

eM Client Pro

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ابزار مدیریت ایمیل سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب به منظور مدیریت ایمیل هستید نرم افزار eM Client Pro یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت ایمیل است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قدرتمند نیازهای خود را در زمینه مدیریت ایمیل بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ابزار مدیریت ایمیل به صورت روز افزونی در حال افزایش است و ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمینه مدیریت ایمیل باعث شده است که ابزارهای مدیریت ایمیل گسترده تر و با دارا بودن محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز راحتی کار با ابزار باشند. همچنین با گسترش استفاده از ابزار مدیریت ایمیل نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحوی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ابزار مدیریت ایمیل را برآورده سازند.

هر یک از این نرم افزار ها با ارایه خدمات در بخش های مختلف کار با ابزار مدیریت ایمیل سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند و آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ابزار مدیریت ایمیل برآورده سازد و یا نه؟ بی شک جواب مثبت است چرا که به خوبی نیازهای شما را در زمینه ابزار مدیریت ایمیل برآورده خواهد ساخت. نرم افزار eM Client Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قدرتمند به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ابزار مدیریت ایمیل به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از eM Client Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ابزار مدیریت ایمیل را برای شما فراهم آورد. همچنین یکی از جذابیت های موجود را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت ایمیل برای خود داشته باشید. ویژگی های نرم افزار eM Client Pro: پشتیبانی از سرویس های ایمیل مانند Gmail, Exchange, iCloud و Outlook، پشتیبانی از قابلیت وارد کردن و خروجی گرفتن از فایل های Setup به صورت آسان، پشتیبانی از نوار کناری بسیار خاص ، پشتیبانی از قابلیت جستجوی بسیار سریع، پشتیبانی از دستگاه های مدرن و جدید با نمایشگر های لمسی، متمرکز کردن چندین زبان زنده دنیا کنار یکدیگر و داخل نرم افزار، توانایی استفاده از نرم افزار به عنوان تهیه نسخه پشتیبان

Overview of eM Client Pro 8 Features

  • Support for Gmail, Exchange and others
  • Super simple import and setup
  • Unique Sidebar
  • Superfast Search
  • Touch Support
  • Localized to many languages
  • You can use it as a backup tool
نام: eM Client Pro
حجم فایل: 136 مگابایت
شرکت سازنده: eM Client
ورژن: v8.2.1224.0
آپدیت: April 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

eM Client Pro v8.2.1224.0

Best email client for Windows. eM Client is a full-featured email client with a modern and easy-to-use interface. eM Client also offers calendar, tasks, contacts and chat.Support for Gmail, Exchange and otherseM Client supports all major services including Gmail, Exchange, iCloud, and Outlook.com. It lets you customize its appearance and behavior on multiple levels. It supports several fully customizable themes including a Dark theme and allows you to customize its behavior in the most comprehensive way on the market. eM Client sidebar brings you quick contextual information that will boost your productivity even more. The sidebar communication history, attachment history and agenda will save you a lot of time.

لینک دانلود