تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Embarcadero ER/Studio Data Architect v17.1.0 Build 10286 – Win

ER / Studio Data Architect، نرم افزار مدل سازی داده برای طراحی و ساخت پایگاه داده منطقی و فیزیکی. رابط کاربری و فرایندهای پیشرفته ER / Studio DA به طور منطقی سازماندهی شده است تا به طور موثر مشکلات مسائل مربوط به سهولت استفاده از ابزارهای مدل سازی اطلاعات را برای دهه گذشته از بین ببرد. این برنامه توانایی شما برای ایجاد، درک و مدیریت پروژه های پایگاه داده حیاتی مهم در یک شرکت را تسهیل می کند. این قابلیت های منطقی طراحی قوی، هماهنگ سازی دو طرفه از طرح های منطقی و فیزیکی، ساخت پایگاه داده اتوماتیک، مهندسی دقیق بر مبنای پایگاه های داده و مستندات و گزارشدهی مبتنی بر HTML مبتنی بر HTML ارائه می دهد. Embarcadero ER/Studio Data Architect یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Embarcadero است که در رده نرم افزار های مدل سازی داده ها در پایگاه های داده قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدل سازی داده ها در پایگاه های داده است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدل سازی داده ها در پایگاه های داده امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Embarcadero ER/Studio Data Architect را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدل سازی داده ها در پایگاه های داده است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Embarcadero ER/Studio Data Architect با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدل سازی داده ها در پایگاه های داده همراهی خواهد کرد. نرم افزار Embarcadero ER/Studio Data Architect تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدل سازی داده ها در پایگاه های داده برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدل سازی داده ها در پایگاه های داده و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Embarcadero ER Studio Data Architect center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Embarcadero ER/Studio Data Architect :– سادگی کار با نرم افزار– پیکربندی خودکار پایگاه داده– گزارش دهی و ارائه ی اسناد مبتنی بر HTML– پشتیبانی از انواع داده ها و متاداده ها با سایز های مختلف– طراحی پایگاه داده های منطقی و فیزیکی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدل سازی داده ها در پایگاه های داده– نرم افزار کاربردی مدل سازی داده ها در پایگاه های داده-انجام مدل سازی داده ها در پایگاه های داده با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Embarcadero ER/Studio Data Architect  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Embarcaderoنوع نرم افزار :  ابزار مدل سازی داده ها در پایگاه های دادهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Embarcadero ER/Studio Data Architect

Embarcadero ER/Studio Data Architect v17.1.0 Build 10286

ER/Studio Data Architect, data modeling application for logical and physical database design and construction. ER/Studio Data Architect's ER/Studio DA powerful, multi-level design environment addresses the everyday needs of database administrators, developers and data architects who build and maintain large, complex database applications. ER/Studio DA's progressive interface and processes have been logically organized to effectively address the ease-of-use issues that have plagued data modeling tools for the past decade. The application facilitates your ability to create, understand and manage the mission-critical database designs within an enterprise. It offers strong logical design capabilities, bidirectional synchronization of logical and physical designs, automatic database construction, accurate reverse engineering of databases, and powerful HTML-based documentation and reporting facilities. Before you use ER/Studio, please read the information below ER/Studio is a powerful data modeling and architecture solution that combines data, business process, and application modeling and reporting for data and enterprises of all sizes. Whether working with big data warehouses or relational databases, data management professionals use ER/Studio to easily capture and share models and metadata across the organization for improved alignment between business and IT.

لینک دانلود