تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise v5.8.20.9981 – Win

EMCO Network Inventory Enterprise یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت EMCO است که در رده نرم افزار های مدیریت سخت افزاری منابع شبکه قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. نرم افزار موجودی برنده جایزه شبکه برای سازمان های هر اندازه. این ویژگی برای ممیزی راه دور هر کامپیوتر در شبکه شما بدون نیاز به نصب ماژول های مشتری ارائه می دهد. با استفاده از Inventory EMCO Network You می توانید سخت افزار، موجودی نرم افزار و اطلاعات مجوز را از تمام کامپیوترهای از راه دور در عرض چند ثانیه دریافت کنید. ماژول گزارشگری قدرتمند به شما کمک می کند تا زمان زیادی را برای تهیه فهرست موجودی شبکه های شبکه و گزارش های ممیزی شبکه ذخیره کنید. چگونه راه حل ممیزی شبکه می تواند برای شما مفید باشد؟ اول از همه، آن را قادر به انجام حسابرسی از راه دور در حالت خودکار و در چند لحظه جمع آوری اطلاعات در مورد دارایی های سخت افزار و نرم افزار از کامپیوتر های از راه دور. این بدان معنی است که شما همیشه با پایگاه داده موجودی شبکه با تمام دارایی ها، تنظیمات و مشخصات خود دارید. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت سخت افزاری منابع شبکه است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت سخت افزاری منابع شبکه امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت سخت افزاری منابع شبکه است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت سخت افزاری منابع شبکه همراهی خواهد کرد. نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت سخت افزاری منابع شبکه برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت سخت افزاری منابع شبکه و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App EMCO Network Inventory Enterprise center

ویژگی های نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise : – سادگی کار با نرم افزار – اسکن اتوماتیک سیستم های متصل به شبکه – بدون نیاز به نصب نرم افزار های کلاینت – نمایش سیستم عامل و اطلاعات سیستم برای هر کامپیوتر – ردیابی تغییرات نصب و راه اندازی – نمایش نرم افزار ها و سخت افزار های موجود بر روی هر سیستم – امکان شخصی سازی و سفارشی نمودن گزارش ها – رابط کاربری بسیار ساده و کاربردی -محیط بسیار قویی -ابزار بسیار قویی مدیریت سخت افزاری منابع شبکه -و …. مشخصات نرم افزار EMCO Network Inventory Enterprise  : پلتفرم   : PC / Laptop زبان : انگلیسی سال انتشار : 2019 شرکت سازنده :   EMCO نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت سخت افزاری منابع شبکه نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

EMCO Network Inventory Enterprise

EMCO Network Inventory Enterprise v5.8.20.9981

An award-winning network inventory software for organizations of any sizes. It offers features for remote audit of every PC in your network without having to install client modules. By using EMCO Network Inventory you can get detailed hardware, software inventory and licensing information from all remote PCs within seconds. Powerful reporting module helps you save a lot of time for preparing network PC inventory and network audit reports. How this network audit solution can be helpful for you? First of all, it is able to make remote audit in automatic mode and collect information about hardware and software assets from remote computers in a few moments. It means that you always have up-to-date network inventory database with all assets, their settings and specification.

لینک دانلود