تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Emerson Paradigm v18 build 2018.06.28 – Win

به روز رسانی :

1398/11/07نسخه v18 build 2018.06.28 اضافه شد.

Emerson Paradigm شرکت های نفت و گاز E & P، که با نیاز به رسیدگی به حجم وسیع داده ها که در حال حاضر برای آنها در دسترس هستند، نیاز به فن آوری های پیشرفته ای برای کمک به آنها در بهینه سازی کار خود دارند. Emerson Paradigm ™، پیشرو تکنولوژیک نوآور در صنعت، در راهحلهای انتشار Paradigm 18 با هدف ارائه نتایج دقیق در زمان کمتری و با تلاش کمتری از سوی کاربر، شامل شده است. Paradigm 18 از طریق اتوماسیون، ادغام، همکاری و بهینه سازی محصول، تجربه کار شما را بهبود می بخشد و راه حل هایی را که در دنیای به سرعت در حال تغییر امروز نیاز دارد فراهم می کند. با گسترش روز افزون نرم افزارهای تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز شرکت های بیشماری نیز سعی در ارائه نرم افزارهایی جامع دارند که بتوانند نیازهای کاربران را در زمینه تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز رفع کنند.  Emerson Paradigm یکی از نرم افزارهای ساخت شرکت  Emerson است که به خوبی در میان علاقه مندان به تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز جا خوش کرده است. این نرم افزار با دارا بودن تمامی امکانات مورد نیاز کاربر در زمینه تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز به خوبی توانسته است طی سالیان به محبوبیت درخوری دست یابد. نرم افزارهای تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز با توجه به حجم استفاده باید ساده، کاربردی و سریع باشند و قابلیت تطبیق با تمامی سیستم ها و سخت افزارها را داشته باشند که نرم افزار  Emerson Paradigm به خوبی این نیازها را پوشش داده است. نظرات مختلف کاربران نشان داده است که نرم افزار Emerson Paradigm در برآورده کردن نیازهای تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز به خوبی عمل کرده است. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که از این سری نرم افزارها استفاده می کنید به شما پیشنهاد می کنیم که  Emerson Paradigm را به صورت رایگان دانلود و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ویژگی های نرم افزار  Emerson Paradigm :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی کامل از نرم افزارهای تحت Cloud و ارتباط از راه دور– هماهنگی رابط کاربری و مدیریت داده‌ها– قابلیت تشخیص Geologic Facies از Wellbore data– دسترسی به Web-based Open Source و GIS data sources– نمونه گیری پیشرفته پارامترها– تحلیل‌های حساس عملیات طبقه‌بندی Seismic Facies-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز– نرم افزار کاربردی تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز-انجام تحلیل و بررسی داده ها در صنعت نفت و گاز با در کمترین زمان
نام: Emerson Paradigm
شرکت سازنده: pdgm
ورژن: v18 build 2018.06.28
آپدیت: 2018
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Emerson Paradigm v18 build 2018.06.28 - Win

Oil and gas E&P companies, challenged by the need to handle the massive amounts of data that are now available to them, are in need of advanced technologies to help them optimize their work. Emerson Paradigm™, the leading technological innovator in the industry, has included in the Paradigm 18 release solutions aimed at providing more accurate results in less time, and with less effort on the part of the user. Through automation, integration, collaboration, and product optimization, Paradigm 18 enhances your work experience and provides the solutions you need in today’s rapidly-changing world.

لینک دانلود