تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EngiLab Beam.2D 2015 Pro Edition v2.2.5602 – Win

EngiLab Beam.2D آسان برای استفاده و قدرتمند در ابزار مهندسی برای تجزیه و تحلیل ساختار فریم های هواپیما (2D) برای ویندوز، با استفاده از 3-DOFs (درجه آزادی) در هر گره رویکرد است. این ویژگی یک رابط کاربری گرافیکی کامل (GUI) برای پردازش قبل و بعد و از روش المان محدود (FEM) برای فریم های هواپیما برای نیازهای تجزیه و تحلیل آن استفاده می کند. EngiLab Beam.2D یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت EngiLab Beam است که در رده نرم افزار های آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار EngiLab Beam.2D را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار EngiLab Beam.2D با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی همراهی خواهد کرد. نرم افزار EngiLab Beam.2D تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir EngiLab Beam.2D center

ویژگی های نرم افزار EngiLab Beam.2D :– سادگی کار با نرم افزار– بهره‌گیری از رویکرد سه درجه آزادی– دارای رابط گرافیکی برای پیش و پس‌پردازش– استفاده از روش المان محدود برای انجام تحلیل‌ها– ترسیم شماتیک Deformation و Bending– بررسی اثر اعمال نیرو به چهارچوب‌های پنجره– استفاده آسان و سازگار با ویندوز-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی– نرم افزار کاربردی آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی-انجام آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار EngiLab Beam.2D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   EngiLab Beamنوع نرم افزار :  ابزار آنالیز سازه و فریم‌های دو بعدینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

EngiLab Beam.2D 2015 Pro Edition v2.2.5602

EngiLab Beam.2D 2015 is an easy-to-use yet powerful engineering tool for the structural analysis of plane (2D) frames for Windows, using a 3-DOFs (Degrees of Freedom) per node approach. It features a full Graphical User Interface (GUI) for pre- and post-processing and uses the Finite Element Method (FEM) for plane frames for its analysis needs.

لینک دانلود