تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EqPlot v1.3.30 – win

EqPlot، گاهی تعدادی داده از آزمایشهای مختلف بدست می آوریم و می خواهیم نموداری ترسیم نماییم که شامل آن داده ها باشد. گاهی نیز معدلاتی در دست داریم و می خواهیم نمودار آن معادلات را ترسیم نماییم. نرم افزار EqPlot تمامی این کارها را برای شما انجام می دهد. این نرم افزار توانایی دریافت معادلات و رسم نمودارهای آنها را دارد. همچنین می تواند چندین نمودار را در یک پنجره ترسیم نماید تا به راحتی بتوان آنها را با یکدیگر مقایسه نمود. این نرم افزار همچنین قادر است تا نقاط ماکزیمم و مینیمم نمودارها و همچنین نقاط عطف آنها و اکسترمم های موجود در نمودارها را با موقعیت آنها نمایش دهد که این ویژگی می تواند به خصوص برای دانش آموران و دانشجویان بسیار کاربردی باشد. همچنین این نرم افزار قابلیت تغییر ظاهر نمودارها را نیز دارد که با استفاده از آن به راحتی می توان نمودارهای مختلف را با یکدیگر مقایسه نمود.

EqPlot.center

ویژگی های نرم افزار EqPlot v1.3.30:

امکان رسم نمودار از داده ها

امکان رسم نمودار با معدلات

امکان نمایش ویژگی های نمودارها

رابط کاربری ساده

و …

مشخصات نرم افزار EqPlot v1.3.30:

پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018نوع نرم افزار : مهندسینوع فایل : EXE

EqPlot v1.3.30 - win

EqPlot gives engineers and researchers the power to graphically review equations, by putting a large number of equations at their fingertips. The program is also indispensable for students and teachers.


Understandable and convenient interface
A flexible work area lets you type in your equations directly. It is as simple as a regular text editor. Annotate, edit and repeat your graphings in the work area. You can also paste your equations into the editor panel.
Save your work for later use into a text or graphic file. Comprehensive online help is easily accessed within the program.

لینک دانلود