دانلود نرم افزار ESET Mobile Security v5.0.26.0 برای اندروید

به روز رسانی :

1398/01/24 نسخه ESET Mobile Security v5.0.26.0 اضافه شد.

ESET Mobile Security یکی دیگر از محصولات شرکت بزرگ و نام آشنای ESET می باشد که کیفیت و قدرت آنها نیاز به معرفی و تعریف ندارد. این بار با ارائه نرم افزاری بسیار قدرتمند و کاربردی برای تلفن های همراه و سیستم عامل اندروید وارد شده اند. این نرم افزار امنیتی با دنیایی از قابلیت ها تمام ویروس های سیستم شما را شناسایی می کند. علاوه بر اینکه این نرم افزار یک آنتی ویروس قدر می باشد قابلیت های دیگری نظیر دزدگیری کامل با قابلیت قفل کردن از راه دور، پاک کردن اطلاعات گوشی، ردیابی، قفل گذاشتن روی برنامه ها، قابلیت جلوگیری از پاک کردن برنامه ها و ده ها ویژگی دیگر که همگی در یک برنامه گرد آمده اند را به شما کاربران ارائه می دهد.

سایر مشخصات : این نرم افزار در تمام زمان ها و در هر کجایی محافظ شما و سیستم شماست. به طوری که در مقابل تمام تهدیدها به سرعت وارد عمل می شود و شما را آگاه می کند. در زمان دانلود و نصب هر اپلیکیشنی تمام آن را اسکن کرده و سلامت آن را بررسی می کند. به علاوه از تمام راه های ارتباطی دستگاه شما شامل Wi-Fi، بلوثوت، GPRS، EDGE و مادون قرمز در تمام مدتی که روشن می باشند حفاظت می کند. همچنین شما را قادر می سازد از تمام پیام های کوتاه ناخواسته جلوگیری کنید و راه آنها را ببندید. این نرم افزار جامع و کامل برای هر سیستمی ضروری می باشد و به شما پیشنهاد می کنیم فرصت را از دست ندهید و هرچه سریع تر زره پولادین بر تن سیستم خود کنید.

دانلود نرم افزار ESET Mobile Security

ویژگی های نرم افزار  :محافظت همه جانبه از تمام اطلاعات شماکنترل تمام ورودی ها و خروجی های ارتباطی سیستم شماقابلیت تعیین لیست سیاه و لیست سفیددارای قابلیت بلاک کردن پیام های متنیاین نرم افزار بیشتر از CPU سیستم استفاده می کند بنابراین نگران اشغال شدن رم خود نباشیدقابلیت افزایش عمر باتری و بهینه کردن مصرفقابلیت تعیین زمان به روز رسانی به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانهقابلیت فیلتراسیون پیامک ها
لینک دانلود