تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ESF Database Migration Toolkit Pro v9.1.14 – Win

ESF Database Migration Toolkit Pro نرم افزار ESF Database Migration Toolkit Pro نرم افزاری جهت انتقال داده ها بین دیتابیس های مختلف می باشد که با استفاده از این نرم افزار نیازی به نوشتن هیچ اسکریپتی نمی باشد. بنابراین به آسانی و با سرعت تنها در سه مرحله به انتقال داده های خود بپردازید. این نرم افزار پایگاه داده های شما را قادر می سازد به صورت کاملا حرفه ای و با تمام فرمت های رایج بانک های اطلاعاتی از جمله MySQL, SQL Server, PostgreSQL, Oracle, Access, Excel, Paradox, Lotus, dBase, Visual FoxPro, Text کار کنید و به ایجاد و ویرایش آن ها بپردازید. با استفاده از این نرم افزار دیگر نیازی نیست تا با پیچیدگی های سینتکس های SQL روبرو شوید.

سایر مشخصات : این نرم افزار قادر است کلیه جدول ها، داده ها، اسکیم ها، کلیدهای اصلی و خارجی، ایندکس ها، مقادیر auto-increment و هر نوع داده دیگری را مدیریت و ویرایش نماید. به اضافه اینکه بخش ویزارد نرم افزار به شما این امکان را می دهد که به راحتی و با سرعت دیتابیس ها را مدیریت و ویرایش کنید تا در هزینه و زمان صرفه جویی بیشتری نمایید. از ESF Database Migration Toolkit Pro به عنوان یک مبدل برای دریافت خروجی های مختلف استفاده کنید و از ابزارهای بصری و رابط کاربری بسیار ساده آن نهایت بهره را ببرید.

ESF.Database.Migration.Toolkit.Pro.center

ویژگی های نرم افزار ESF Database Migration Toolkit Pro :– دارای بیش از 256 متد مختلف برای انتقال داد ها– قابلیت انتقال داده ها توسط ویزارد و به صورت قدم به قدم– شناسایی خودکار جداول و مشخصه های موجود– قابلیت تبدیل فرمت های دیتابیس های مختلف به یکدیگر– جامع بودن نرم افزار و پشتیبانی از تمام فرمت ها– انعطاف پذیری بالای نرم افزار جهت ویرایش های مختلف– پشتیبانی از تمام unicode ها از جمله UTF8, LATIN, CP1250, ASCII و غیره

ESF Database Migration Toolkit Pro

لینک دانلود