تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ETA PreSys 2019 R1 x64 – Win

ETA PreSys یک راه حل شبیه سازی مهندسی برای توسعه مدل های تحلیل عناصر محدود است. این یک رابط کاربری بصری با بسیاری از توابع ساده ارائه می دهد، اجازه می دهد که گام های عملیاتی کمتری با حداقل مقدار ورود اطلاعات را انجام دهید. با استفاده از PreSys، کاربر می تواند طرح های محصول را تجزیه و تحلیل کند، نتایج شبیه سازی را مشاهده و تجزیه و تحلیل / پیش بینی کند که چگونه محصول در یک شرایط خاص انجام می شود. رابط PreSys به طور کامل قابل تنظیم به تناسب نیازهای کاربر است. همچنین، یک ویژگی مدل اکسپلورر فراهم می کند ناوبری داده ها ساده. منوها، نوارهای ابزار و بسیاری از ویژگی های دیگر رابط کاربری را می توان توسط کاربر برای بهینه سازی رابط کاربری هدایت شده توسط کاربر سفارشی کرد. PreSys که توسط رهبر ایجاد و پیاده سازی ابزار و روش جدید CAE است، نسل چهارم نسل قبل / پست پردازنده ETA است. این قابلیت را قادر می سازد تا مدل سازی عناصر محدود را با سهولت انجام دهد. ETA PreSys یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت ETA PreSys است که در رده نرم افزار های مدل‌سازی پیشرفته المان محدود قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدل‌سازی پیشرفته المان محدود است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدل‌سازی پیشرفته المان محدود امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ETA PreSys را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدل‌سازی پیشرفته المان محدود است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار ETA PreSys با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدل‌سازی پیشرفته المان محدود همراهی خواهد کرد. نرم افزار ETA PreSys تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدل‌سازی پیشرفته المان محدود برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدل‌سازی پیشرفته المان محدود و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir_ETA PreSys center

ویژگی های نرم افزار ETA PreSys :– سادگی کار با نرم افزار– محیط کاربری کاملاً تنظیم‌پذیر– مصورسازی کامل نتایج– سازگاری بالا با نرم افزارهای CAD– نمایش درختی داده‌های مدل سه بعدی– مصورسازی ویرایش داده‌های بدون تصویر– امکان اسکریپت (Script) نویسی برای فرمان‌ها– مقیاس‌پذیری بالا نسبت به نرم افزارهای مشابه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مدل‌سازی پیشرفته المان محدود– نرم افزار کاربردی مدل‌سازی پیشرفته المان محدود-انجام مدل‌سازی پیشرفته المان محدود با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار ETA PreSys  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   ETA PreSysنوع نرم افزار :  ابزار مدل‌سازی پیشرفته المان محدودنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ETA PreSys 2019 R1 x64

ETA PreSys is an engineering simulation solution for the development of finite element analysis models. It offers an intuitive user interface with many streamlined functions, allowing fewer operation steps with a minimum amount of data entry along the way.  Using PreSys, the user can analyze product designs, view simulation results and analyze/predict how the product will perform in a given circumstance. The PreSys interface is fully customizable to suit user-specific needs. Also, a model explorer feature provides streamlined data navigation. Menus, toolbars & many other user interface features can be customized by the user to streamline the guided user interface. Developed by the leader in the creation & implementation of new CAE tools & methodology, PreSys is ETA’s 4th generation Pre/Post Processor.  It delivers the capability to handle finite element modeling with ease.

لینک دانلود