تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید و آیفون Evernote Premium v8.12.4

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/10/19 نسخه v8.12.4 اضافه شد.

Evernote نرم افزاری است که فضای کار مدرنی را بین دستگاه های مختلف شما همگام سازی می کند . پس با این نرم افزار می توانید در همه جا کار کرده و همیشه پر بازده و موثر باشید . بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر دنیا از این نرم افزار مفید برای پیشبرد پروژه های خود استفاده می کند . Evernote کاملا رایگان بوده و بدون پرداخت هیچ پولی می توانید از آن استفاده کنید . در محیط کار ساده و آسان نرم افزار قادر هستید وقایای روزانه و یادداشت های خود را در سیستم اندروید خود ثبت کنید . با جستجوی نرم افزار قادر هستید یادداشت های خود را به راحتی پیدا کنید . دیگر انجام هیچ کاری را از یاد نخواهید برد . با نوشتن یادداشت و یا ضبط صدا به صورت لیستی همیشه فردی با برنامه باشید .

ویژگی های نرم افزار Evernote Premium :– نوشتن یادداشت ها و چک کردن لیست– سازماندهی مقالات وب ، اسناد و عکس ها– نوشتن یادداشت ها در یک فضای کاری بی نظیر– انجام کارها و چک لیست ها– نگهداری اسناد اداری ، فایل های PDF و عکس ها– درست انجام دادن کار ها با سازماندهی نوتبوک ها و برچسب ها– متن قابل جستجو در یادداشت ها و عکس ها– اشتراک گذاری نوت بوک های پروژه با تیم کاری– سازماندهی رسید ها ، صورتحساب و قبوض– دسترسی آفلاین – کار در هر نقطه، حتی بدون اتصال اینترنت– امکان جستجو در داخل اسناد آفیس و پیوست ها– امکان اعمال رمز عبور برای ورود به برنامه– حاشیه نویسی PDF – استفاده از اشکال و نظرات برای بازخورد بصری
نام: Evernote Premium
حجم فایل: 32 مگابایت
شرکت سازنده: Evernote Corporation
تاریخ انتشار: 2017
ورژن: v8.12.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید و ای او اس
پیش نیاز: اندروید 6.0 و ای او اس 10 به بالا

Evernote Premium - v8.12.4

- Focus on what matters most and have access to your information when you need it.
- Input typed notes or scan handwritten notes, add to-do’s, photos, images, web pages, or audio... and it’s all instantly searchable.
- Create notebooks, organizers, planners and organize them any way you want and share with anyone.
- Sync your notes and notebooks across your devices so your information is always with you.

لینک دانلود