تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Exif Pilot v5.4.0 – Win

Exif Pilot نرم افزاری برای چاپ و تجزیه و تحلیل داده های EXIF، IPTC و XMP است (اطلاعاتی که تنظیمات دوربین دیجیتال و شرایط عکس گرفتن را نشان می دهد). Exif Pilot به شما امکان می دهد اطلاعات EXIF، EXIF GPS، IPTC و XMP را مشاهده، ایجاد و ویرایش کنید. شما می توانید داده های EXIF و IPTC را از / به فرمت XML نیز وارد / صادر کنید. Exif Pilot از صادرات داده های EXIF و IPTC به فرمت MS Excel یا CSV پشتیبانی می کند و EXIF و IPTC را از فرمت MS Excel یا CSV وارد می کند. با استفاده از Exif Pilot، می توانید پارامترهای بهینه برای گرفتن تصاویر را پیدا کنید، به عنوان مثال، رابطه بین عمق میدان و دیافراگم یک لنز خاص. نرم افزار Exif Pilot تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت دوربین های دیجیتالی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت دوربین های دیجیتالی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Exif Pilot screen 5 www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Exif Pilot:– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– یافتن پارامتر های مناسب برای گرفتن عکس توسط دوربین های دیجیتالی– اضافه کردن یا استخراج داده های EXIF و IPTC به فرمت XML– امکان خواندن و نوشتن برای عکس هایی با فرمت های: JPEG، TIFF، PNG، DNG، NEF، PEF، CRW، JP2، PSD، ORF، SRW و EXV-انجام مدیریت دوربین های دیجیتالی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Exif Pilot  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Exif Pilotنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت دوربین های دیجیتالینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Exif Pilot

Exif Pilot v5.4.0

Exif Pilot is software for the edition and analysis of EXIF, IPTC, and XMP data (information that indicates digital camera settings and picture taking conditions). Exif Pilot allows you to view, create, and edit the EXIF, EXIF GPS, IPTC, and XMP data. You can import/export EXIF and IPTC data from/to XML format as well. Exif Pilot supports exporting EXIF and IPTC data to MS Excel or CSV format and importing EXIF and IPTC from MS Excel or CSV format. With Exif Pilot, you can find the optimal parameters for taking pictures, for example, the relationship between the depth of field and the aperture of a particular lens.

لینک دانلود