تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار EximiousSoft Screen Capture v2.10 – Win

EximiousSoft Screen Capture یک نرم افزار ضبط کامل صفحه نمایش با قابلیت های پیشرفته ویرایش تصاویر می باشد. این اجازه می دهد تا شما را به گرفتن عکس های روی صفحه نمایش از مناطق مختلف، اسناد و یا حتی پنجره های خاص بر روی دسکتاپ خود را با استفاده از ترکیبی از فن آوری های مانند کلید های میانبر و دکمه های میانبر آن انجام دهید. شما همچنین می توانید از طریق چندین ویرایش، اعمال جلوه ها برای افزایش ارتباطات و به اشتراک گذاری به راحتی. متن ها، خطوط، فلش ها، شکل های شفاف را برای نشان دادن ایده های خود به راحتی و به طور موثر قرار دهید. کارهای خود را در فرمت های تصویر محبوب (jpg، gif، bmp، png) ذخیره کنید یا آن را ایمیل کنید یا به ارائه ها، کتابچه های راهنمای، مواد بازاریابی، صفحات وب خود بچسبانید. ضبط صفحه نمایش EximiousSoft همه کاره و بسیار آسان برای استفاده است. تصاویر خود را از راه های مختلف مانند یک حرفه ای با ابزارهای نقاشی، ضمیمه ها، حاشیه نویسی ها و جلوه های بصری خیره کننده مانند زاویه لبه، محو لبه و بیشتر، ویرایش کنید. استفاده از نرم افزار های ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش هستید ،نرم افزار EximiousSoft Screen Capture یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش جزو برترین نرم افزار ها در زمینه ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش است. ابزارهای ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار EximiousSoft Screen Capture با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir EximiousSoft Screen Capture center

ویژگی های نرم افزار EximiousSoft Screen Capture :– سادگی کار با نرم افزار– امکان مشخص کردن محدوده تصویربرداری– ضبط بخش های مختلف صفحه نمایش یا پنجره های خاص– ابزار های ویرایش تصویر– امکان اضافه کردن متن، خطوط، فلش ها، شکل های شفاف و …– اعمال افکت و جلوه های ویژه به تصاویر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش– نرم افزار کاربردی ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش-انجام ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایش با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار EximiousSoft Screen Capture  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   EximiousSoftنوع نرم افزار :  ابزار ضبط تصویر از محیط دسکتاپ با امکان ویرایشنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

EximiousSoft Screen Capture

EximiousSoft Screen Capture v2.10

EximiousSoft Screen Capture is a full featured screen capture software with advanced image editing utilities. It allows you to take screen shots of various regions, documents, or even specific windows on your desktop using a combination of technologies like hotkeys and its shortcut buttons. You can also edit in several ways, apply effects to enhance communication and share easily. Put text, lines, arrows, translucent shapes to illustrate your ideas easily and effectively. Save your work in popular image formats (jpg, gif, bmp, png) or email it or paste to your presentations, manuals, marketing materials, web pages. EximiousSoft Screen Capture is versatile and extremely easy-to-use. Edit your screenshots in many ways like a pro with drawing tools, callouts, annotations and stunning visual effects like torn-edge, faded-edge and more.

لینک دانلود