تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Exportizer Pro v7.1.2.14 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/28نسخه جدید Exportizer Pro v7.1.2.14 اضافه شد.

اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با ویرایشگر و ابزار دیتابیس سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه ویرایشگر و ابزار دیتابیس هستید ،نرم افزار Exportizer Pro یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای ویرایشگر و ابزار دیتابیس است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ویرایشگر و ابزار دیتابیس بر آورده سازید.  امروزه استفاده از ویرایشگر و ابزار دیتابیس به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه ویرایشگر و ابزار دیتابیس باعث شده است. ابزارهای ویرایشگر و ابزار دیتابیس با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از ویرایشگر و ابزار دیتابیس نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با ویرایشگر و ابزار دیتابیس را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با ویرایشگر و ابزار دیتابیس سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه ویرایشگر و ابزار دیتابیس برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Exportizer Pro به خوبی نیازهای شما را در زمینه ویرایشگر و ابزار دیتابیس برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه ویرایشگر و ابزار دیتابیس هستید ، نرم افزار Exportizer Pro تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Exportizer Pro با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه ویرایشگر و ابزار دیتابیس به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Exportizer Pro دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Exportizer Pro به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی ویرایشگر و ابزار دیتابیس را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Exportizer Pro می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه ویرایشگر و ابزار دیتابیس اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایشگر و ابزار دیتابیس برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

Exportizer Pro center

ویژگی های نرم افزار Exportizer Pro :– سادگی کار با نرم افزار– مشاهده و ویرایش پایگاه های داده و کپی آن ها در کلیپ بورد و یا یک فایل و همچنین امکان چاپ آن ها–  تبدیل پایگاه های داده به فرمت های مختلف– هماهنگی با BDE و ADO– پشتیبانی از فایل های DB, DBF, MDB, ACCDB, XLS, XLSM, XLSB, GDB, IB, FDB, HTML, UDL, DBC, TXT, CSV  و … برای ورودی– پشتیبانی از فرمت های text, CSV, XLS, RTF, XML, HTML, DBF, SQL script و … برای خروجی-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی ویرایشگر و ابزار دیتابیس– کاربردی در امر ویرایشگر و ابزار دیتابیس-انجام ویرایشگر و ابزار دیتابیس با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Exportizer Pro  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   VleVنوع نرم افزار :  ابزار ویرایشگر و ابزار دیتابیسنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Exportizer Pro

Exportizer Pro v7.1.2.14

Exportizer Pro is a database export tool. It allows to export data to database, file, clipboard, or printer. Exportizer Pro works with databases via ADO, BDE, or Interbase/Firebird. It can open ODBC data sources, files of DB, DBF, MDB, ACCDB, XLS, XLSM, XLSB, GDB, IB, FDB, HTML, UDL, DBC, TXT, CSV types, and databases specified by ADO connection strings. Data can be exported to several file formats like text, CSV, XLS, RTF, XML, HTML, DBF, INSERT statements, and to relational database of any type supported by ADO or BDE. For example, it is possible to perform such popular database conversions as dbf to txt, txt to xls, dbf to csv, txt to dbf, Access to HTML, Excel to Access, Interbase to MySQL, and much more. It is possible to export all or selected database files from a folder or all or selected tables from a database at once. Exportizer Pro can automatically detect the most known image types (JPG, PNG, GIF, BMP, ICO) in BLOB fields and export them, for example, to HTML. During the export, you can convert BLOB images to another image format. Many export options ensure full control over output. There is an ability to specify the source-to-target field mappings. Export operations can be performed either via the program interface or via command line with large number of parameters. You can easily generate needed command line directly from the GUI. It is possible to copy data to clipboard or print them. There are several utility functions for data manipulating and bookmarking.

لینک دانلود