دانلود نرم افزار ExtendOffice Kutools for Microsoft Word v7.10.0.112.0 – Win

ExtendOffice Kutools for Microsoft Word یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت ExtendOffice  است که در رده نرم افزار های مدیریت محتوی در MS Word قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت محتوی در MS Word است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت محتوی در MS Word امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار ExtendOffice Kutools for Microsoft Word را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت محتوی در MS Word است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار ExtendOffice Kutools for Microsoft Word با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت محتوی در MS Word همراهی خواهد کرد. نرم افزار ExtendOffice Kutools for Microsoft Word تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت محتوی در MS Word برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت محتوی در MS Word و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

ExtendOffice Kutools for Microsoft Word center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار ExtendOffice Kutools for Microsoft Word :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت محتوی در MS Word– نرم افزار کاربردی مدیریت محتوی در MS Word-انجام مدیریت محتوی در MS Word با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار ExtendOffice Kutools for Microsoft Word  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   ExtendOfficeنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت محتوی در MS Wordنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

ExtendOffice Kutools for Microsoft Word

ExtendOffice Kutools for Microsoft Word v7.10.0.112.0

Kutools for Microsoft Word is a powerful add-in that frees you from time-consuming operations which the majority of Word users have to perform daily! It contains groups of tools for saving hours of your time! You can use it to easily rename a document, copy a document file and paste the document file to any file location as you want, insert captions, and so on. Easily manage document's content The add-in has been designed to help users manage the content of their documents much easily than before, courtesy of features such as document snapshot, auto-text, and support for bookmarks. The program allows users to insert and remove bookmarks with only a few mouse clicks while also making it easy for them to access the bookmarks pane for additional management options. With the help of this add-in, users can copy multiple documents at the same time, as long as they are already open in Word. It also offers fast access to the document's location or the default save location.

لینک دانلود