تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Fakin’ The Funk? v3.0.0.138 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/26نسخه جدید Fakin' The Funk? v3.0.0.138 اضافه شد.

شرکت Ulrich Decker سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Fakin’ the Funk? را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Ulrich Decker سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده هستید نرم افزار Fakin’ the Funk? یکی دیگر از محصولات Ulrich Decker  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده بر آورده سازید. نرم افزار Fakin’ the Funk? با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده همراهی خواهد کرد. نرم افزار Fakin’ the Funk? تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Fauni center

ویژگی های نرم افزار Fakin’ the Funk? :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده– کاربردی در تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده-انجام تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شده با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر نرم افزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار Fakin’ the Funk?  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Ulrich Deckerنوع نرم افزار :  ابزار تشخیص صداهای واقعی از غیرواقعی ضبط شدهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Fakin’ the Funk?

Fakin’ the Funk?

Fakin' The Funk? is a tool that helps you to detect the true quality of your audio files in one batch. Nowadays you can download tunes from anywhere. But what is the real quality of these files? What if you could check those tunes to see if they’re really that good, and not upscaled 128kbps to 320kbps MP3s? You could batch-process them all without having to manually check them 1-by-1 using a spectrum analyzer? Import your music files. Fakin' The Funk? will analyze the right bitrate and frequency. If it finds a wrong bitrate or lower frequency-peak, it will show you the actual bitrate. It’s up to you whether you want to rename those files, copy or move. Or just delete them. Fakin' The Funk? Keep it real.

لینک دانلود