تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار FBackup v7.4 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/7/30 نسخه جدید FBackup v7.4 اضافه شد.

FBackup با استفاده از نرم افزار FBackup قادر خواهید بود تا از فایل های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. این نرم افزار با قرار دادن ابزارهای مختلف پشتیبان گیری در اختیار کاربران باعث شده که طیف گسترده ای از افراد از این نرم افزار برای اهداف خود استفاده کنند. رابط کاربری آسان FBackup و همچنین قرار دادن زمان های معین برای پشتیبان گیری های منظم باعث تمایز این نرم افزار نسبت به سایرین شده است. بعلاوه می توانید فایل های بک آپ خود را رمز گذاری کنید و انها را فشرده کنید تا فضای کمتری اشغال کنند و بتوانید در زمان لازم از آنها نهایت بهره را ببرید. نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید زیرا می توانید علاوه بر همه این کارها یک کپی بسیار دقیق از فایل و ساختار آنها تهیه کنید تا هیچ وقت هیچ اطلاعاتی را از دست ندهید.

سایر مشخصات : با استفاده از نرم افزار FBackup قادر خواهید بود به آسانی با دو عملکرد ساده اصلی برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی اطلاعات خود استفاده کنید. این نرم افزار پرقدرت و کاربر پسند با دارا بودن wizard های ساده و متنوع باعث سهولت عمل بک آپ گیری و بازیابی اطلاعات برای کاربران شده است. همچنین باید به این نکته توجه داشت که در حین عمل پشتیبان گیری اگر فایلی در حال استفاده باشد باز هم FBackup می تواند از آن پشتیبان تهیه کند و جای هیچ نگرانی نیست. این نرم افزار کم حجم و بسیار پرکاربرد محصولی از شرکت Softland می باشد که اکنون در اختیار شماست.

دانلود نرم افزار FBackup

ویژگی های نرم افزار FBackup :– نرم افزاری کاملا رایگان برای هر نوع کاربری– ذخیره فایل پشتیبان به صورت خودکار در زمان های معین– ذخیره فایل ها در آرشیو zip با فشرده سازی zip64– اجرای خودکار عملیات های مختلف مانند پاک کردن بک آپ– قابلیت ذخیره فایل پشتیبان در مسیرهای مشخص با توجه به دستور شما– دارای پلاگین های تهیه بک آپ به منظور تنظیمات خاص– و بسیاری ویژگی دیگر که همگی در یک نرم افزار گرد آمده اند.

FBackup

لینک دانلود