تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار FigrCollage Professional Edition v2.5.11.0 – Win

یک کلاژ از شکل یا متن ایجاد کنید. کلاژ عکس را به شکل هر شکل، شماره، کلمه یا متن ایجاد کنید. کلاژ قلب، کلاژ شماره، کولاژ نامه، کولاژ کلمه، یا کلاژ از هر الفبایی. یک کلاژ از یک شکل یا متن را در 3 مرحله ساده ایجاد کنید: هر کس می تواند از یک شکل یا متن کلاژ در عرض چند دقیقه ایجاد کند – هیچ تخصص یا تجربی مورد نیاز طراحی نشده است. ما شرط می بندیم که می توان با سهولت استفاده و کیفیت نتایج شگفت زده کرد! هر شکل یا متن را به یک کلاژ عکس تبدیل کنید: کلاژ را در یکی از اشکال استاندارد قرار دهید یا از شکل سفارشی خود استفاده کنید. در اینجا برخی از تصاویر نمونه ساخته شده با استفاده از FigrCollage. هنگامی که بحث از ساخت تصاویر کلاژ به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار FigrCollage اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه ساخت تصاویر کلاژ است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به ساخت تصاویر کلاژ به خوبی نرم افزار FigrCollage را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های ساخت تصاویر کلاژ است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ساخت تصاویر کلاژ افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون FigrCollage سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه ساخت تصاویر کلاژ دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای ساخت تصاویر کلاژ هستید نرم افزار FigrCollage یکی دیگر از محصولات FigrCollage  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه ساخت تصاویر کلاژ بر آورده سازید. نرم افزار FigrCollage تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ساخت تصاویر کلاژ برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه ساخت تصاویر کلاژ و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir FigrCollage Professional center

ویژگی های نرم افزار FigrCollage :– سادگی کار با نرم افزار– ایجاد تصاویر برای استفاده شخصی– ساخت مجموعه تصاویر برای کسب و کار یا سازمان خود– ایجاد تصاویر برای مشتریان یا اشخاص دیگر– ایجاد و فروش تصاویر– تنظیم سایز خروجی تا حداکثر ۱۵۰۰۰ پیکسل در ۱۵۰۰۰ پیکسل– برای استفاده در منزل یا به عنوان یک هدیه– اشتراک گذاری تصاویر در فیس بوک– ساخت تصاویر کلاژ برای مواد بازاریابی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی ساخت تصاویر کلاژ– نرم افزار کاربردی ساخت تصاویر کلاژ-انجام ساخت تصاویر کلاژ با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار FigrCollage  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   FigrCollageنوع نرم افزار :  ابزار ساخت تصاویر کلاژنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

FigrCollage

FigrCollage Professional Edition v2.5.11.0

Make a Collage from a Shape or Text. Make a photo collage in the form of any shape, number, word, or text. Make a heart collage, number collage, letter collage, word collage, or a collage from any alphabet. Make a Collage from a Shape or Text in 3 Simple Steps : Absolutely anyone can make a collage from a shape or text in a few minutes — no design expertise or experience needed. We bet you’d be pleasantly surprised with the ease of use and the quality of results! Turn Any Shape or Text into a Photo Collage : Make a collage in one of the standard shapes or use your own custom shape. Here’re some sample pictures made using FigrCollage.

لینک دانلود