دانلود نرم افزار File Viewer Plus v3.1.1.24 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/15نسخه جدید File Viewer Plus v3.1.1.24 اضافه شد.

در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های نمایش دهنده فایل ها افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری همچون Sharpened Productions سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه نمایش دهنده فایل ها دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با نمایش دهنده فایل ها هستید نرم افزار File Viewer Plus یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه نمایش دهنده فایل ها بر آورده سازید. شرکت Sharpened Productions مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از نمایش دهنده فایل ها به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه نمایش دهنده فایل ها باعث شده است. ابزارهای نمایش دهنده فایل ها با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار File Viewer Plus با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه نمایش دهنده فایل ها به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار File Viewer Plus تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار File Viewer Plus می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای نمایش دهنده فایل ها برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

FVP center

ویژگی های نرم افزار File Viewer Plus :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز– بازکردن فایل های PDF– مشاهده ی فایل های آفیس (Word, Excel و PowerPoint)– نمایش فایل های ویدئویی، عکس های خام دوربین های دیجیتال و تصاویر گرافیکی– پخش فایل های صوتی– باز کردن فایل های فشرده با فرمت Zipx،Zip، 7-Zip– بازکردن فایل های Android packages و Windows cabinet– باز نمودن فایل های Web و Winmail.dat– نمایش Hex برای فایل– تبدیل فرمت فایل ها-ابزار بسیار قویی نمایش دهنده فایل ها– کاربردی در امر نمایش دهنده فایل ها-انجام نمایش دهنده فایل ها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار File Viewer Plus  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Sharpened Productionsنوع نرم افزار :  ابزار نمایش دهنده فایل هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

File Viewer Plus

File Viewer Plus v3.1.1.24

Why pay for many software programs and clutter your PC when you only need one? File Viewer Plus supports over 300 file types. No longer do you need to buy extra software or install shady programs to open unknown or unique file types. Use File Viewer Plus and you're done!

لینک دانلود