تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار FileMenu Tools v7.6.2.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/12نسخه جدید FileMenu Tools v7.6.2.0 اضافه شد.

FileMenu Tools افرادی که بسیار از رایانه خود استفاده می کنند ممکن است گاهی پیش خود بگویند که ای کاش می شد برخی ابزارها را در منوی راست کلیک داشته باشیم! حال شما می توانید به آسانی هر امکانی را به منوی راست کلیک خود بیافزایید و به آسانی از آن بهره ببرید. شما می توانید با اختصاصی کردن منوی راست کلیک به سرعت عمل خود در انجام کارها بیافزایید و در زمان خود صرفه جویی کنید. با استفاده از نرم افزار FileMenu Tools می توانید به آسانی و در کمترین زمان منوی راست کلیک را تغییر دهید. به عنوان مثال با استفاده از این نرم افزار می توانید گزینه های جدیدی همچون انتقال/کپی به یک پوشه ی خاص (Copy/move to …) ، ایمیل نمودن به عنوان ضمیمه برای یک/چند دریافت کننده، تغییر نام پوشه به شیوه خاص و … را به منوی کلیک راست اضافه کنید.

سایر مشخصات : با استفاده از نرم افزار FileMenu Tools قادرید علاوه بر موارد ذکر شده ترتیب و چینش عناوین موجود در منوی راست کلیک را تغییر دهید و آنها را به سلیقه خود بچینید. به علاوه اینکه قادرید منوهای تودرتو تعریف کنید و همچنین محتویات زیر منوهای موجود را تغییر دهید و حتی موارد دلخواه دیگر به آنها بیافزایید. به آسانی عناوین زیر منوی Send to را ویرایش کنید و موارد ناخواسته را حذف و عناوین جدید و پرکاربرد دیگر را به آن بیافزایید.

FileMenu.Tools.center

ویژگی های نرم افزار FileMenu Tools :– مدیریت و شخصی کردن منوهای راست کلیک– قابلیت تعریف و افزودن موارد و عناوین خاص به منوها– ویرایش محتویات زیر منوها– افزودن دستوراتی مانند انتقال/کپی به، حذف نوع فایل خاص، باز کردن در پنجره جدید و …– قابلیت ویرایش فونت و اندازه نوشته های منو

FileMenu Tools

FileMenu Tools v7.6.2.0 - Win

FileMenu Tools is a application which lets you customize the context menu of Windows Explorer. The application adds built-in utilities to perform operations on files and folders and adds custom commands which let you run external applications, copy/move to a specific folder or delete specific file types. With FileMenu Tools, you also can customize the "Send to…" submenu, and either enable or disable context-menu commands added by other applications.

لینک دانلود