تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار FilmConvert Pro Stand-Alone v1.02.30 x64 – Win

ابزار حرفه ایی برای اضافه کردن افکت ها به ویدیوی دیجیتال بعدی خود را. FilmConvert Stand-alone دارای رابط کاربری زیبا طراحی شده است، و آن را آسان برای استفاده و حتی ساده تر برای ارائه بهترین نتایج! ما از تکنولوژی مراقبت می کنیم تا بتوانید زمان بیشتری را خلاقانه صرف کنید. از طیف وسیعی از مشخصات دوربین دقیق خود، که با دوربین شما سازگار است، انتخاب کنید. ما با طیف گسترده ای از دوربین های محبوب کار می کنیم تا دقیق ترین پروفایل های تصویری موجود را ارائه دهیم. پس از آن ما از این پروفیل ها برای مطابقت با سهام فیلم انتخاب شده خود برای ایجاد یک نتیجه عالی و دقیق استفاده می کنیم. بسته های دوربین ما شامل اطلاعات دقیق برای هر سبک تصویر دوربین است، بنابراین ما می توانیم هر سهام فیلم را به دوربین خود، متناسب با موجودی سهام فیلم معتبر در طیف گسترده ای از دوربین ها و تنظیمات. ما همچنان به طور مستقیم با شرکت های دوربین کار می کنیم تا آخرین مشخصات شما را به شما نشان دهیم.ابزارهای ویرایش حرفه ایی فیلم خام امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های ویرایش حرفه ایی فیلم خام افزوده می شود. نرم افزار FilmConvert تمامی نیازهای شما را در امر ویرایش حرفه ایی فیلم خام برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار FilmConvert می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای ویرایش حرفه ایی فیلم خام برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه ویرایش حرفه ایی فیلم خام کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار FilmConvert را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App FilmConvert Stand-Alone center

ویژگی های نرم افزار FilmConvert :

– سادگی کار با نرم افزار

– ساخت ویدئوهای دیجیتالی خارق العاده از فیلم های خام

– ارائه مجموعه از پروفایل های تنظیمات برای ویرایش فیلم های گرفته شده با دوربین های پرطرفدار

– افزودن گرین های واقع گرایانه به فوتیج های خام

– مدلسازی دقیق و واقعی رنگ بر حسب گرین ها

– بازسازی ساختار دانه فیلم (grain structure) و پاسخ طیفی (spectral responses) متعلق به انواع فیلم استوک ها مدرن از Kodak به FujiFilm

– سرعت بالا

-محیط بسیار قویی

-ابزار بسیار قویی ویرایش حرفه ایی فیلم خام

– نرم افزار کاربردی ویرایش حرفه ایی فیلم خام

-انجام ویرایش حرفه ایی فیلم خام با در کمترین زمان

-و ….

مشخصات نرم افزار FilmConvert  :

پلتفرم   : PC / Laptop

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2019

شرکت سازنده :   FilmConvert

نوع نرم افزار :  ابزار ویرایش حرفه ایی فیلم خام

نوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

FilmConvert

FilmConvert Pro Stand-Alone v1.02.30 x64

Your one stop shop for adding that filmic look to your next digital video. The FilmConvert Stand-Alone has a beautifully designed interface, making it simple to use and even easier to deliver the best results! We’ve taken care of the technology so you can spend more time being creative. Choose from our range of precise Camera Profiles, matched to your camera. We work with a wide range of popular cameras to deliver the most precise picture profiles available. We then use those profiles to match to your chosen film stocks to create a stunning and accurate result. Our Camera Packs contain accurate data for each Camera Picture Style so we can tailor each film stock to your camera, allowing authentic Film Stock looks across a wide range of cameras and settings. We continue to work directly with camera companies to bring you the latest profiles.

لینک دانلود