تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Flowbox v1.7.0 x64

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/7/29 نسخه جدید Flowbox v1.7.0 اضافه شد.

نرم افزار Flowbox،یکی از جدید ترین ابزارهای ترکیبی در صنعت فیلمسازی و نمایش است که با ارائه امکاناتی جهت بهبود عملیات ترکیب فیلم و عکس ها است ، نرم افزار به طور چشمگیری سرعت کار کاربر را بالا برده موجبات انعطاف بیشتر در حوزه کاری است. این نرم افزار با بهره از روش استفاده از مش برای انجام عملیات کامپوزیت، تجزیه و تحلیل و پردازش تصاویر ارائه می دهد. Flowbox دارای ابزارهایی نیز برای استفاده افرادی و استودیو هایی که نیاز به عمل جلوه های ویزه دارند بسیار کاربردی است، انجام کارها به صورت گروهی و ابزارهای اتوماتیک در بهره برداری از سیستم ها در این نرم افزار استفاده شده که کاربرد می تواند از آنها استفاده کند. اگرچه می توان گفت ابزارهای دیگر موجود در این زمینه منسوخ شده اند اما در مقابل Flowbox پلتفرمی مدرن است که بر اساس آخرین تکنولوژی ها ساخته شده است. این برنامه باعث می شود تا دیگر ترکیب تصاویر با اشکال روتو از جمله شکل های ارگانیک، اشیاء دارای کناره های نرم، لباس و مو و … بسیار پیچیده نباشد.

RippleEdit_Flowbox_v02_ main

ویزگی های نرم افزار  Flowbox: – درای ابزار تکنیک Roto– قابلیت روتوسکوپی هوشمند– قابلیت اسنپ کردن– ایجاد، جابجایی و تنظیم اشکال– ایجاد بهینه سازی اشکال– پشتیبانی از فرمت های گرافیکی محبوب از جمله DPX,EXR,JPG,PNG  و …– خروجی گرفتن برای نرم افزار Nukeمشخصات نرم افزار Flowbox  : پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده :  FlowBoxنوع نرم افزار : ویرایشگر حرفه ایینوع فایل : EXE 

Flowbox

Flowbox v1.7.0 x64

Flowbox is a brand new Visual Effects software platform and Rotoscoping is our first tool. Our unique rotoDRAW, rotoSNAP and intelligent Ripple edit will speed up the most complex and difficult roto shots. Flowbox will help you quickly tackle the most challenging and time consuming shapes: organic, soft objects, clothes and hair.


لینک دانلود