تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Flux Spat Revolution v1.1.0.48000 – Win

انقلاب صوتی جادویی SPAT Revolution، جامع ترین موتور زمانبندی جامع درایور 3D-audio که تا کنون طراحی شده است، هنرمندان، طراحان صدا و مهندسان صدا را قادر به کنترل موقعیت منابع صوتی در یک محیط سه بعدی، اضافه کردن اثرات اتاق، ارسال نتیجه به تنظیم بلندگو یا یک جفت هدفون معمولی Stereophonic، و یا صادر نتیجه به عنوان صوتی برای استفاده در هر موتور صوتی دیگر. با یک مفهوم مبتنی بر مفهوم جامد مدولار، توانایی مشخص و خودکار پارامترهای فضایی مستقل از فرمت خروجی، پشتیبانی از انواع مختلف سخت افزار و نرم افزار ورودی / خروجی با پشتیبانی شبکه برای صوتی و اتوماسیون (با استفاده از کنترل صدا باز)، 3D نوآورانه حالت های تجسم سیگنال آویو و کنترل سطح سیگنال دقیق، آن را یک محیط کاری انعطاف پذیر، کارآمد و خلاقانه الهام بخش طراحی شده برای حفظ تاکید بر سادگی و ارگونومی. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های میکسر پیشرفته صوتی افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه میکسر پیشرفته صوتی دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با میکسر پیشرفته صوتی هستید نرم افزار Flux Spat Revolution ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه میکسر پیشرفته صوتی بر آورده سازید. نرم افزار Flux Spat Revolution با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه میکسر پیشرفته صوتی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Flux Spat Revolution تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Flux Spat Revolution می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

App Flux Spat Revolution center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Flux Spat Revolution :– سادگی کار با نرم افزار– پشتیبانی از انواع مختلف ورودی ها و خروجی های نرم افزاری و سخت افزاری– پشتیبانی شبکه– روش های مبتکرانه برای شبیه سازی سینگال های صدای سه بعدی– کنترل دقیق سطح سیگنال– محیط کاربری انعطاف پذیر، کارآمد و خلاقانه در کنار حفظ سادگی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی میکسر پیشرفته صوتی– نرم افزار کاربردی میکسر پیشرفته صوتی-انجام میکسر پیشرفته صوتی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Flux Spat Revolution  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Flux Spatنوع نرم افزار :  ابزار میکسر پیشرفته صوتینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Flux Spat Revolution

Flux Spat Revolution v1.1.0.48000

The Immersive Audio Revolution. SPAT Revolution, the most comprehensive real-time 3D-audio mixing engine ever designed, provide artists, sound-designers and sound-engineers the possibility to control the position of audio-sources in a three-dimensional environment, add room effects, send the result to a loudspeaker setup or a pair of normal stereophonic headphones, or export the result as audio stems to use in any other audio engine. With a solid modular object based concept, the ability to specify and automate the spatialization parameters independently of the output format, support for different types of hardware and software inputs/outputs with network support for audio and automation (using Open Sound Control), innovative 3D-audio signal visualization modes and precise signal level control, it provides a flexible, efficient and creatively inspiring working environment designed to preserve emphasis on simplicity and ergonomics.

لینک دانلود