تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr v6.1.4 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/10نسخه جدید Fourth Ray Software FRSFileMgr v6.1.4 اضافه شد.

استفاده از نرم افزار های مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم هستید ،نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم بر آورده سازید.  امروزه استفاده از مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم باعث شده است. ابزارهای مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.آنچه که در تهیه هر نرم افزار جلب توجه می کند این است که آیا این نرم افزار می تواند نیاز کاربر را در زمینه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم برآورده سازد و یا نه ؟ بی شک جواب مثبت است چرا که Fourth Ray Software FRSFileMgr به خوبی نیازهای شما را در زمینه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم برآورده خواهد ساخت ، پس اگر نیازمند یک نرم افزار جهت کار در زمینه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم هستید ، نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr با دارا بودن یک محیط کاربری قویی به همراه گرافیک عالی به خوبی تمامی نیازهای شما را در زمینه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم به خوبی بر آورده کرده است. بی شک پس از استفاده از Fourth Ray Software FRSFileMgr دیگر به هیچ نرم افزار دیگری نیاز نخواهید داشت چرا که نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr به خوبی توانسته است تمامی ابزارهای مورد نیاز برای کار بر روی مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم را برای شما فراهم آورد. از ویژگی های اساسی نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما در زمنیه مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

FRSFileMgr center

ویژگی های نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr :– سادگی کار با نرم افزار– مدیریت فایل ها، پوشه ها و درایو ها– امکان جستجوی دقیق فایل ها– نگهداری یادداشت های مربوط به فایل ها– ارائه گزارشات متعدد برای پیدا کردن فایل ها و مشاهده آمار دقیق– امکان برگرداندن کامل هر تغییر اعمال شده– امکان چاپ لیست فایل ها– نمایش تمام اطلاعات کلیدی در پنجره اصلی– امکان بوک مارک کردن فایل ها و دایرکتوری ها– امکان تنظیم و شخصی سازی برای دسترسی آسان به فایل ها– پاک کردن تمام فایل های موقت– پشتیبانی از فایل های زیپ– به اشتراک گذاری آیکون های دایرکتوری– امکان شخصی سازی با استفاده از طرح های رنگی مختلف– نمایش فضای پر و اشغال شده روی دیسک– تنظیم پنجره پیش نمایش تصویر در اندازه مورد نظر– تغییر نام یکباره تمام عکس های دیجیتالی-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم– کاربردی در امر مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم-انجام مدیریت فایل و پوشه ها در سیستم با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Fourth Ray Software FRSFileMgr  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Fourth Ray Softنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت فایل و پوشه ها در سیستمنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Fourth Ray Software FRSFileMgr

Fourth Ray Software FRSFileMgr v6.1.4

Computer file manager. Easier to use than Windows Explorer, because it only manages files and directories/folders; nothing else. To more quickly and effectively interact with files on the computer. Subsequently, functionality has been added to make it even easier to process several files at once, e.g. renaming a group of digital photo files.

لینک دانلود