دانلود نرم افزار Foxit PDF Viewer for .NET SDK 1.02.27426 – Win

PDF Viewer برای .NET SDK به توسعه دهندگان .NET اجازه می دهد تا با فایل های PDF نمایش و ارتباط برقرار کنند. Foxit PDF Viewer برای .NET SDK یک کتابخانه دات نت است که در آن توسعه دهندگان می توانند کنترل دات نت قابل تنظیم را در هر برنامه WinForm .NET جاسازی کنند. این اجازه می دهد تا توسعه دهندگان دیگر به تماشاگران خارجی برای نمایش و یا تعامل با اسناد PDF متکی نیستند. ساخته شده در موتور رندر PDF Foxit، عملکرد و قابلیت اطمینان ثابت شده را ارائه می دهد. مدیریت اسناد PDF در محیط .NET امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. Foxit PDF Viewer for .NET SDK یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های مدیریت اسناد PDF در محیط .NET قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت اسناد PDF در محیط .NET است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت اسناد PDF در محیط .NET امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Foxit PDF Viewer for .NET SDK را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت اسناد PDF در محیط .NET است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Foxit PDF Viewer for .NET SDK با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت اسناد PDF در محیط .NET همراهی خواهد کرد. نرم افزار Foxit PDF Viewer for .NET SDK تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

App Foxit PDF Viewer for .NET SDK center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Foxit PDF Viewer for .NET SDK :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-جستجو و هایلایت کردن کلمات کلیدی-پرینت فایل های PDF-بازیابی پرمیشن های اسناد-بازیابی تعداد صفحات-بازیابی مشخصات اسناد (عنوان, نویسنده, کلمات کلیدی و…)-قادر به دنبال کردن صفحات و موقعیت در صفحه نمایش-نمایش تصاویری که به طور مستقیم در در PDF تعبیه شده-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-و ….مشخصات نرم افزار Foxit PDF Viewer for .NET SDK  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Foxitنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت اسناد PDF در محیط .NETنوع فایل : فایل اجرایی یا ExeFoxit PDF Viewer for .NET SDK

Foxit PDF Viewer for .NET SDK 1.02.27426

PDF Viewer for .NET SDK allows .NET developers to display and interact with PDF files. Foxit PDF Viewer for .NET SDK is a .NET library where developers can embed customizable .NET control into any .NET WinForm application. This allows developers no longer have to rely on external viewers for displaying or interacting with PDF documents. Built on the Foxit PDF rendering engine, it provides proven performance and reliability.

لینک دانلود