دانلود نرم افزار FTI FormingSuite v2018.1.0.19427.3 – Win

به روز رسانی :

1396/03/23 نسخه جدید اضافه شد.

FTI FormingSuite نرم افزار FTI FormingSuite یک ابزار شبیه ساز جهت مدل کردن فرآیند فورمینگ و شکل دهی و همچنین برآورد هزینه های مربوطه می باشد. این نرم افزار با استفاده از روش های آنالیز افزایشی و همچنین روش های تحلیلی المان محدود این توانایی را دارد تا انواع روش های شکل دهی را طراحی و مدل سازی نماید. نکته قابل توجه در این نرم افزار سرعت بالای پردازش و تحلیل اطلاعات مهندسی و فرآیندها می باشد که همین امر باعث شده تا شرکت های بسیاری در سراسر دنیا از این ابزار برای پیشبرد اهداف خود استفاده کنند. به علاوه اینکه کاربری بسیار ساده نرم افزار باعث می شود تا نیازی به پیش زمینه در رابطه با تحلیل های المان محدود وجود نداشته باشد.

سایر مشخصات : نرم افزار FTI FormingSuite به دلیل دارا بودن ابزارهای گرافیکی متنوع کلیه نتایج را به صورت سه بعدی و در قالب گزارش های تفصیلی و همچنین جدول ها ارائه می کند. این نرم افزار با دقت بالایی قادر است هزینه های تولید را محاسبه نماید به طوری که در بسیاری از واحدها و خطوط تولید کارگاهی می تواند مورد استفاده قرار گیرد و یا برای راه اندازی خطوط به نتایج این محاسبات اطمینان کرد. از جمله ویژگی های دیگر FTI FormingSuite می توان به مواردی چون حذف بازنویسی تکراری داده‌های مهندسی، ساخت کامل فرآیند قالب‌سازی، برآورد دقیق میزان کاهش ضخامت و چین و چروک، استخراج خودکار هندسه قالب‌ها و برآورد کامل هزینه تولید شامل مواد اولیه و فرآیندها اشاره نمود.

FormingSuite.center

ویژگی های نرم افزار FTI FormingSuite : – آنالیزهای دقیق فرآیندها به صورت المان محدود – مدلسازی شکل دهی ورق های فلزی – مدلسازی فرآیند پرس کاری – شبیه سازی فرآیندهای قالب سازی، سوراخ کاری و حدیده کاری – سرعت بالای انجام محاسبات در پس زمینه نرم افزار – پیش بینی و محاسبه هزینه های فرآیند و تولید

FTI FormingSuite

لینک دانلود