دانلود نرم افزار GAEA Winsieve 1.20 – Win

WinSieve برای وارد کردن، ویرایش و چاپ نمودار تجزیه و تحلیل اندازه دانه در چند فرمت استاندارد و یا سفارشی استفاده می شود. آزمون تجزیه و تحلیل اندازه دانه می تواند شامل داده های غربال، داده های غربال شسته شده و داده های هیدرومتر به عنوان مشخص شده در آزمون ASTM D-422 باشد. هر نمودار تجزیه و تحلیل اندازه دانه از سه بخش تشکیل شده است. یک گراف، یک بخش اختیاری و یک سرصفحه. تجزیه و تحلیل اندازه دانه ها تا 5 آزمون می تواند بر روی یک گراف تکمیل شود. علاوه بر این، مشخصات اندازه دانه نیز می تواند بر روی نمودار ترسیم شود. سیستم طبقه بندی در زیر هر نمودار برای رسیدن به مقایسه آسان با نتایج نمونه طراحی شده است. تجزیه و تحلیل غربال همچنین می تواند یک بلوک افسانه اختیاری در بالا یا پایین، که می تواند برای نمایش اطلاعات نمونه، نتایج طبقه بندی و نتایج تجزیه و تحلیل اندازه دانه مورد استفاده قرار گیرد. هدر نیز در بالا یا پایین هر نمودار نمایش داده می شود که می تواند برای نشان دادن لوگوی شرکت یا نقشه سایت، نام پروژه و شماره، اطلاعات گمانه، اطلاعات نمونه یا متن دیگر استفاده شود. علاقه مندان به طراحی و زمین شناسی به خوبی نرم افزار GAEA Winsieve را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی و زمین شناسی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی و زمین شناسی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون GAEA سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی و زمین شناسی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی و زمین شناسی هستید نرم افزار GAEA Winsieve یکی دیگر از محصولات GAEA  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و زمین شناسی بر آورده سازید. نرم افزار GAEA Winsieve با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی و زمین شناسی همراهی خواهد کرد. نرم افزار GAEA Winsieve تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی و زمین شناسی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی و زمین شناسی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Winsieve center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار GAEA Winsieve :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی و زمین شناسی– نرم افزار کاربردی طراحی و زمین شناسی-انجام طراحی و زمین شناسی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار GAEA Winsieve  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   GAEAنوع نرم افزار :  ابزار طراحی و زمین شناسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GAEA Winsieve

GAEA Winsieve 1.20

WinSieve can be used to enter, edit and print grain size analysis charts in several standard or custom formats. Grain size analysis tests can include sieve data, washed sieve data, and hydrometer data as specified in ASTM Test Method D-422. Each grain size analysis chart is composed of three parts; a graph, an optional legend, and a header. Grain size analysis results for up to 5 tests can be plotted on a single graph. In addition, the grain size specifications can also be plotted on the graph. The classification system is plotted beneath each graph to provide easy comparison with sample results. The sieve analysis can also have an optional legend block at the top or bottom, which can be used to display sample information, classification results, and grain size analysis results. A header is also displayed at the top or bottom of each graph, which can be used to show a company logo or site map , project name and number, borehole information, sample information, or other text.

لینک دانلود