تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Geocentrix ReActiv v1.7 – Win

ReActiv یک برنامه کامپیوتری تعاملی برای طراحی دامنه های تقویت شده در انواع مختلف خاک است، با استفاده از خاک و خاک تقویت شده. رابط کاربری ReActiv طراحی شده است تا برنامه ساده برای استفاده و سریع برای یادگیری – بدون به خطر انداختن سطح کنترل بر محاسبات که مهندسین از آن بهره می برند. نرم افزار Geocentrix ReActiv با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر طراحی شیب خاک پایدار به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی شیب خاک پایدار برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Geocentrix Repute center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Geocentrix ReActiv :– سادگی کار با نرم افزار– پیاده‌سازی کد طراحی بزرگ‌راه‌ها HA68/94– طراحی شیب‌های یک‌طرفه، دوطرفه و بی‌نهایت – طراحی رژیم آب به صورت پارابولیک، موازی، افقی یا سفارشی – پشتیبانی از شن، ماسه، خاک رس، گچ، پرکننده و سایر مواد – تقویت‌سازی به صورت Geotextile و Geogrid به اضافه میخ‌کوبی – دسته‌بندی خاک‌ها بر اساس BS5930 و DIN 18196 و ASTM D2487-1069 – دارای بانک اطلاعاتی بیش از 250 نوع خاک-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی شیب خاک پایدار– نرم افزار کاربردی طراحی شیب خاک پایدار-انجام طراحی شیب خاک پایدار با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Geocentrix ReActiv  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Geocentrixنوع نرم افزار :  ابزار طراحی شیب خاک پایدارنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Geocentrix ReActiv

Geocentrix ReActiv v1.7

ReActiv is an interactive computer program for designing reinforced slopes in a wide variety of soil types, using reinforced soil or soil nails. ReActiv's user interface has been designed to make the program simple to use and quick to learn - without sacrificing the level of control over calculations that engineers demand.

لینک دانلود