تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Geocentrix Repute v2.5.2 – Win

Repute دارای یک موتور محاسبه قدرتمند و یک رابط کاربری غنی است که آن را برنامه ی پیشرو در طراحی در بریتانیا می داند. این برنامه شامل طیف گسترده ای از قابلیت های مهندسی برای طراحی شمع های مجزا به استانداردهای طراحی مدرن و تجزیه و تحلیل گروه های شمع در ابعاد 3 با استفاده از مدل های خطی و غیر خطی خاک می باشد. Repute با اسناد جامع (شامل یک کتابچه راهنمای کاربر، راهنمای مرجع و راهنمای سریع شروع) عرضه می شود. شامل کمک های گسترده ای ساخته شده است و با پشتیبانی فنی متخصص پشتیبانی می شود. نرم افزار Geocentrix Repute با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر طراحی ستون های دریایی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی ستون های دریایی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Geocentrix Repute center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Geocentrix Repute :– سادگی کار با نرم افزار– محاسبه ULS طولی – آنالیز پیوسته خطی و غیرخطی به روش المان مرزی (Boundary Element Method) – محاسبات زه‌کشی به روش‌های آلفا، بتا و روش‌های بر پایه Ks x tan δ – آنالیز بار-جابجایی فلمینگ (Fleming)-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی ستون های دریایی– نرم افزار کاربردی طراحی ستون های دریایی-انجام طراحی ستون های دریایی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Geocentrix Repute  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Geocentrixنوع نرم افزار :  ابزار طراحی ستون های دریایینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Geocentrix Repute

Geocentrix Repute v2.5.2

Repute boasts a powerful calculation engine and a rich user interface making it the UK's leading onshore pile design program. The program includes a wide range of engineering capabilities for designing single piles to modern design standards and analysing pile groups in 3-dimensions using linear and non-linear soil models. Repute is supplied with comprehensive documentation (including a user-manual, reference manual and quick-start guide); includes extensive built-in help; and is backed up with expert technical support.

لینک دانلود