تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Geographic Calculator 2017 Build 180417 – Win

Geographic Calculator نرم افزار Geographic Calculator یک ابزار بسیار کارآمد و قابل اطمینان برای تبدیل مختصات جغرافیایی و همچنین حل مسائل و چالش های مربوط به علم ژئوماتیک و نقشه برداری می باشد. این نرم افزار با دارا بودن ابزارهای متنوع زیر شاخه های ژئوماتیک باعث شده که به یکی از بی نظیرترین نرم افزارهای زمینه خود تبدیل شود. ابزارهایی از قبیل نقشه برداری، فتوگرامی، آب نگاری، مکان یابی، سنجش از راه دور و… که البته بیشترین تمرکز نرم افزار بر روی علوم لرزه نگاری، اکتشاف انرژی و نقشه برداری می باشد. Geographic Calculator از تعداد بسیاری از فرمت ها به همراه پایگاه بزرگی از پارامترهای نقشه برداری پشتیبانی می کند. بنابراین همه جغرافیدانان می توانند در محیطی کاربر پسند و ساده کلیه اطلاعات خود را وارد کنند و به بهترین و دقیق ترین نتایج دست پیدا کنند.

سایر مشخصات : نرم افزار Geographic Calculator یکی از محبوب ترین ابزارهای مورد استفاده برای متخصصین GIS به دلیل دقت بالای آن در تبدیل مختصات می باشد. به علاوه اینکه می توانید از پلاگین این نرم افزار در برنامه های دیگر مانند  ArcGis استفاده کنید. در واقع این نرم افزار با ساده کردن و بالا بردن سطح اطمینان در انجام امور مربوط به تبدیل مختصات و محاسبه فاصله ها و مسافت ها به ایجاد بانک اطلاعاتی از نقاط جغرافیایی کمک می کند.

Geographic.Calculator.center

ویژگی های نرم افزار Geographic Calculator :– رابط کاربری ساده و گرافیکی– قابلیت تبدیل دسته ای مختصات– قابلیت خواندن و نوشتن سیستم های مختصات و تبدیل دو طرفه فایل های CTL– دارای پایگاه داده XML برای اطلاعات زمین سنجی– قابلیت دسترسی، نگهداری و تبدیل فایل های SEG, SPS و UKOOA formatted ASCII– دارای ابزارهایی برای مدیریت پروژه

Geographic Calculator

لینک دانلود