تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GeoStru GeoRock 2D v2018.12.1.456 – Win

GeoRock 2D یک نرم افزار ساخته شده توسط GeoStru برای شبیه سازی دوبعدی Rockfalls با استفاده از Lumped Mass و C.R.S.P است. مدل ها. مدل CRSP (برنامه شبیه سازی Rockfall Rockard Colorado) توسط Pfeiffer و Bowen (1989) با هدف مدل سازی حرکت سقوط تخته سنگ که شکل کره ها، سیلندرها و یا دیسک ها را با مقطع دایره ای در قسمت عمودی حرکت ایجاد کرده است، توسعه داده شده است. قابلیت اطمینان مدل با مقایسه مقادیر عددی و نتایج به دست آمده از آزمایشات in-situ تأیید شد. نرم افزار با سایر برنامه های GeoStru ارتباط برقرار می کند: TriSpace برای نسل های خودکار بخش از یک صفحه xyz یا از تصاویر رادیک و همچنین با GeoStru Maps ، برنامه آنلاین جدید از GeoStru، که به شما اجازه می دهد بخش های توپوگرافی را به شیوه ای بسیار ساده ایجاد کنید. هنگامی که بحث از شبیه ساز صخره ها به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار GeoStru GeoRock 2D اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه شبیه ساز صخره ها است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به شبیه ساز صخره ها به خوبی نرم افزار GeoStru GeoRock 2D را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های شبیه ساز صخره ها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های شبیه ساز صخره ها افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون GeoStru سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه شبیه ساز صخره ها دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای شبیه ساز صخره ها هستید نرم افزار GeoStru GeoRock 2D یکی دیگر از محصولات GeoStru  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه شبیه ساز صخره ها بر آورده سازید. نرم افزار GeoStru GeoRock 2D تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای شبیه ساز صخره ها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه شبیه ساز صخره ها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir GeoStru GeoRock 2D center

ویژگی های نرم افزار GeoStru GeoRock 2D :– سادگی کار با نرم افزار– انجام محاسبات به دو روش آماری و تحلیلی– نمایش تمام مسیر‌های محتمل سقوط– پیش‌بینی اتوماتیک نقاط شروع حرکت– نمایش انیمیشن نقاط برخورد و پرت شدن سنگ‌ها– نمایش پارامتر‌های سینماتیک مرتبط به تخته سنگ– وارد کردن اطلاعات از اکسل– وارد کردن فایل‌های DXF-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی شبیه ساز صخره ها– نرم افزار کاربردی شبیه ساز صخره ها-انجام شبیه ساز صخره ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru GeoRock 2D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStruنوع نرم افزار :  ابزار شبیه ساز صخره هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru GeoRock 2D

GeoStru GeoRock 2D v2018.12.1.456

GeoRock 2D is a software made by GeoStru for the 2D simulation of rockfalls using Lumped Mass and C.R.S.P. models. CRSP (Colorado Rockfall Simulation Program) model has been developed by Pfeiffer and Bowen (1989) with the purpose of modeling the falling motion of boulders having the shape of spheres, cylinders or discs, with circular cross section in the vertical plane of the movement. The reliability of the model was verified by comparisons between numerical results and the results obtained from in situ tests.The software is interfaced with other GeoStru programs: TriSpace for the automatic generation of sections from an xyz plane or from raster images and also with GeoStru Maps, the new online App from GeoStru, that allows you to create topographic sections in a very simple way.

لینک دانلود