تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GeoStru GeoUtility v2018.12.0.731 – Win

اگر با محصولات Geostru آشنا هستید، باید بدانید که برنامه های زمین شناسی و ژئوتکنیک در آنها متخصص هستند. GeoUtility مجموعه ای از نرم افزار پشتیبانی برای حرفه ای ها در زمینه زمین شناسی و مهندسی ژئوتکنیک است. ابزارهای مهندسی زمین‌شناسی امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مجموعه ابزار‌های مهندسی زمین‌شناسی افزوده می شود. نرم افزار GeoStru GeoUtility تمامی نیازهای شما را در امر مجموعه ابزار‌های مهندسی زمین‌شناسی برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار GeoStru GeoUtility می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مجموعه ابزار‌های مهندسی زمین‌شناسی برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مجموعه ابزار‌های مهندسی زمین‌شناسی کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار GeoStru GeoUtility را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir GeoStru GeoUtility center

ویژگی های نرم افزار GeoStru GeoUtility :– سادگی کار با نرم افزار-اندازه‌گیری طیف لرزه‌ای و اثرات آن– اندازه‌گیری مقاومت دیوار‌ها در برابر صدمات– اندازه‌گیری ظرفیت تحمل زمین– اندازه‌گیری میزان نشست خاک– تحلیل مشخصه‌های زمین‌های تقویت شده– محاسبه میزان روان‌گرایی خاک– تحلیل و انجام محاسبات شمع و تیرپایه– محاسبه ضریب زاویه در تیرها و ستون‌ها-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru GeoUtility  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStru GeoUtilityنوع نرم افزار :  ابزار مجموعه ابزار‌های مهندسی زمین‌شناسینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru GeoUtility

GeoStru GeoUtility v2018.12.0.731

If you are familiar with Geostru products, you should know that geological and geotechnical applications are specializing in them. GeoUtility is Collection of support software for professionals in the fields of geology and geotechnical engineering.

لینک دانلود