تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار GeoStru Loadcap v2018.26.2.845 – Win

GeoStru Loadcap یک نرم افزار برای محاسبه ظرفیت تحمل در خاک های شل و یا سنگی است، با توجه به Terzaghi، Meyerhof، Hansen، Vesic، Brinch-Hansen، Richards et. Meyerhof و هانا (1978) و محاسبه عوامل ظرفیت باربری. محلات: الاستیک (Timoshenko and Goodier)، Oedometric، Schmertmann، Burland & Burbidge، مایع سازی با استفاده از روش دانه و ادریس (1971). تجزیه و تحلیل خاک تقویت شده با geogrid، محاسبه: افزایش ظرفیت باربری، تغییر شکل در تقویت، نیروی کششی در تقویت برای اثر غشاء. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین هستید، بی شک نام شرکت GeoStru را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین داده است. نرم افزار GeoStru Loadcap یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. نرم افزار GeoStru Loadcap یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین است  که محصول شرکت GeoStru بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین است. نرم افزار GeoStru Loadcap با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار GeoStru Loadcap تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار GeoStru Loadcap می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir GeoStru Loadcap center

ویژگی های نرم افزار GeoStru Loadcap :– سادگی کار با نرم افزار– محاسبه ظرفیت تحمل در شرایط زلزله خیز– محاسبه ظرفیت تحمل بر اساس تعداد لایه‌های خاک– وارد کردن اطلاعات عددی در فرم‌های جدولی– تغییر اتوماتیک واحد اندازه‌گیری– نمایش حباب‌های فشار به صورت دوبعدی و سه‌بعدی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین– نرم افزار کاربردی محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین-انجام محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمین با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru Loadcap  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStruنوع نرم افزار :  ابزار محاسبه ظرفیت تحمل خاک و آستانه نشست زمیننوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru Loadcap v2018.26.2.845

GeoStru Loadcap is a software for the computation of bearing capacity on loose or rocky soils, according Terzaghi, Meyerhof, Hansen, Vesic, Brinch-Hansen, Richards et. Al, Meyerhof and Hanna (1978) and computation of bearing capacity factors. Settlements: Elastic (Timoshenko and Goodier), Oedometric, Schmertmann, Burland & Burbidge, liquefaction using the method of Seed and Idriss (1971). Analysis of soil reinforced with geogrids, calculation of: increase bearing capacity, deformation in the reinforcements, tensile force in the reinforcement for membrane effect.

لینک دانلود