تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GeoStru RC-SEC v2019.2.0.729 – Win

GeoStru RC-SEC نرم افزاری است برای محاسبه بخش های بتنی تقویت شده با توجه به EN 1992-1-1 و EN 1998-1 و Eurocode. این نرم افزار یک برنامه مستقل برای چک کردن بخش تقویت شده متعلق به پرتوها، ستونها و دیوارها است. در بررسی های لرزه ای، طبقه تقاضای انعطاف پذیری (DCL، DCM یا DCH) در نظر گرفته می شود و اینکه بخش در یک منطقه بحرانی عضو باشد یا خیر. در صورتی که چک لرزه ای نباشد، شما باید درجه انعطاف پذیری پایین (DCL) را انتخاب کنید و تنها EN 1992-1-1 اعمال می شود. ابزارهای محاسبه سختی بتن آرمه امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های محاسبه سختی بتن آرمه افزوده می شود. نرم افزار GeoStru RC-SEC تمامی نیازهای شما را در امر محاسبه سختی بتن آرمه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار GeoStru RC-SEC می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای محاسبه سختی بتن آرمه برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه محاسبه سختی بتن آرمه کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار GeoStru RC-SEC را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir APP GeoStru RC-SEC center

ویژگی های نرم افزار GeoStru RC-SEC :– سادگی کار با نرم افزار-نیروی برش یک طرفه و برش دو طرفه (§6.2 EC2-§5.4.3 EC8) و پیچ خوردگی (§6.3 EC2)– بررسی موقعیت محور خنثی (Neutral axis)– بررسی برش و پیچش– بررسی موقعیت نهایی محور خنثی– کنترل انعطاف پذیری– بررسی گرافیک دامنه‌های تعامل– بررسی پایداری یک ستون گسترده بر اساس روش انحنای صوری-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی محاسبه سختی بتن آرمه– نرم افزار کاربردی محاسبه سختی بتن آرمه-انجام محاسبه سختی بتن آرمه با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GeoStru RC-SEC  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GeoStruنوع نرم افزار :  ابزار محاسبه سختی بتن آرمهنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GeoStru RC-SEC v2019.2.0.729

GeoStru RC-SEC is a software for the calculation of reinforced concrete sections according to EN 1992-1-1 and EN 1998-1 and Eurocode. This software is a standalone application for checks of reinforced section belonging to beams, columns and walls. In seismic checks is considered the class of ductility demand (DCL, DCM or DCH) and whether or not the section is within a critical region of the member. If the checks are not seismic you must select the low ductility class (DCL) and so only EN 1992-1-1 is applied.

لینک دانلود