تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود نرم افزار GetFLV Pro v11.7658.889 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/07نسخه جدید GetFLV Pro v11.7658.889 اضافه شد.

GetFLV Pro نرم افزار GetFLV یک مجموعه کامل می باشد که به منظور دانلود، مدیریت، تبدیل فرمت، تعمیر و پخش کردن فایل های ویدئویی با فرمت FLV مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار مشتمل بر دانلود کننده قدرتمندی می باشد که برای دانلود فرمت های FLV از سایت های اشتراک گذاری ویدئو با تکنولوژی رهگیری خودکار آدرس اینترنتی آنها می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. به علاوه ابزار تغییر فرمت GetFLV Pro این امکان را به کاربر می دهد تا ویدئوهای با فرمت FLV را به آسانی به فرمت های AVI, MPEG, MP4, 3GP, MOV, WMV و… تبدیل کند. علاوه بر این ها قادرید تا صداهای مربوط به این فرمت را به صورت فایل های صوتی به فرمت هایی همچون MP3, WMA, WAV, AAC و… تبدیل نمایید.

سایر مشخصات : بسیاری از سایت های اینترنتی برای نمایش ویدئوها و تصاویر از فرمت فلش یا FLV استقاده می کنند که البته این فرمت بارگذاری فایل ها را برای کاربران گاهی با مشکل همراه می سازد. ابزارها و سایت های متنوعی برای رفع این مشکلات وجود دارند که همگی دارای کاستی هایی می باشند. اما اکنون با استفاده از نرم افزار GetFLV کاربران قادرند بدون مشکل به پخش، دانلود، تبدیل فرمت، ذخیره صدا و… بپردازند. به علاوه این امکان در اختیار کاربر می باشد تا سایر فرمت ها را به FLV تبدیل نماید و برای اشتراک گذاری آماده کنند. به این نکته توجه داشته باشید که GetFLV قادر است فایل هایی با فرمت FLV که دارای مشکل می باشد و امکان پخش ندارند را تعمیر می کند و آن را آماده پخش در اختیار شما قرار می دهد.

GetFLV.Pro.center

ویژگی های نرم افزار GetFLV Pro :

– مدیریت همه جانبه بر فایل های FLV

– قابلیت پشتیبانی از همه سایت های اشتراک ویدئو

– قابلیت تبدیل فرمت و تعمیر فایل های FLV

– کاربری ساده و آسان

– امکان ذخیره صدای فایل های  FLV به فرمت های صوتی مختلف

– قابلیت نمایش وضعیت بارگذاری فایل و توقف و آغاز مجدد آن

GetFLV Pro

GetFLV Pro v11.7658.889 - Win

GetFLV is a totally integrated suite of powerful utilities to download, manage, convert, repair and play FLV video files (Flash video). FLV Downloader: A powerful tool to download FLV from all video sharing sites with the technologies of automatic URL-parsing. FLV to Video Converter: Convert FLV files to popular video formats. It lets you convert FLV to AVI, MPEG, MP4, 3GP, MOV, WMV and etc. FLV Audio Ripper: Extract FLV Audio to popular audio format. It lets you convert FLV to MP3, WMA, WAV, AAC and etc. Video to FLV Converter: A professional conversion tool to convert video to FLV. It supports almost all types of video formats such as MPEG, AVI, WMV, MOV, ASF, MP4, 3GP and etc. FLV Fixer: Repair the FLV video files that can't be seeked. More FLV utilities will be added.


GetFLV
• Download and manage FLV video files
• Convert FLV files to popular video formats
• Extract FLV Audio to popular audio formats
• Convert popular video to FLV
• Repair FLV video that can't be seeked
• More FLV utilities will be added in future
• The complete FLV utility package.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار GetFLV Pro
خرید
لینک دانلود