دانلود نرم افزار GiliSoft File Lock Pro v11.4.0 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/11/30نسخه جدید GiliSoft File Lock Pro v11.4.0 اضافه شد.

هنگامی که بحث از محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار GiliSoft File Lock اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها به خوبی نرم افزار GiliSoft File Lock را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون GiliSoft سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها هستید نرم افزار GiliSoft File Lock یکی دیگر از محصولات GiliSoft  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها بر آورده سازید. نرم افزار GiliSoft File Lock تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

GiliSoft File Lock Pro center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار GiliSoft File Lock :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها– نرم افزار کاربردی محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها-انجام محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرها با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار GiliSoft File Lock  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   GiliSoftنوع نرم افزار :  ابزار محافظ و رمز گذاری فایل ها و فولدرهانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GiliSoft File Lock

GiliSoft File Lock Pro v11.4.0

GiliSoft File Lock Pro is a power file encryption software program that can quickly and safely lock and hide files, folder,and drives,and it can use 256-bit AES encryption (Encryption Standard Adopted by the US Government) to protect your files located on HDD drive or any portable media such as USB drives.

لینک دانلود