تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار GiliSoft Secure Disc Creator v7.3.0 – Win

با GiliSoft Secure Disc Creator، شما می توانید دیسک های محافظت شده با رمز عبور و رمزگذاری شده را بسوزانید. این نرم افزار بیشترین نرم افزار سوز را پشتیبانی می کند، اگر شما یک ضبط کننده دارید و می خواهید یک دیسک رمزگذاری قابل حمل را بسوزانید، از این نرم افزار استفاده کنید. GiliSoft Secure Disc Creator را امتحان کنید تا ببینید که واقعا توانایی آن را دارد. نرم افزار GiliSoft Secure Disc Creator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر قفل گذاری بر روی سی دی و دی وی دی به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای قفل گذاری بر روی سی دی و دی وی دی برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir App GiliSoft Secure Disc Creator center

ویژگی های نرم افزار GiliSoft Secure Disc Creator :– سادگی کار با نرم افزار– توانایی ساخت فایل های ISO– توانایی حفاظت از سی دی و دی وی دی– امکان رایت فایل های ISO– قابلیت ساخت درایوهای مجازی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی قفل گذاری بر روی سی دی و دی وی دی– نرم افزار کاربردی قفل گذاری بر روی سی دی و دی وی دی-انجام قفل گذاری بر روی سی دی و دی وی دی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GiliSoft Secure Disc Creator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GiliSoftنوع نرم افزار :  ابزار قفل گذاری بر روی سی دی و دی وی دینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GiliSoft Secure Disc Creator

GiliSoft Secure Disc Creator v7.3.0

With GiliSoft Secure Disc Creator, your can burn password-protected and encrypted discs. It supports most of the burning software, if you have a recorder and you want to burn an portable encrypted disc, use this software. Give GiliSoft Secure Disc Creator a try to see what it's really capable of!

لینک دانلود