تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool v2019.03.27 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/09نسخه جدید GiliSoft Video Watermark Removal Tool v2019.03.27 اضافه شد.

Video Watermark Removal Tool ایده آل برای آن زمان است که شما یک ویدیو واقعا خوب است، اما با یک علامت یا علامت گذاری به عنوان ابعاد و یا زمان خراب است زیرا قادر به حذف پوشش های متن و آرم از فیلم ها است. با استفاده از این ابزار Removal Video Watermark، watermarks را از ویدیو و همچنین زیرنویس های ناخواسته و پوشش های متن حذف کنید. شما هیچ علامت تعجب نداشتید که چگونه علامت هدر را از ویدیو حذف کنید بدون اینکه علامت نشانه را ترک کنید. ابزار Removal Video Watermark برای حذف علامت های ویدئویی طراحی شده و از فرمت های مختلفی پشتیبانی می کند، بنابراین شما نیازی به نصب هر کدک اضافی ندارید. ابزار Removal Video Watermark با استفاده از یک ویژگی منحصر به فرد است که کاربران را قادر می سازد به سرعت بخش ویدیو را که حاوی لوگو است شناسایی کند. به عنوان این تابع بسیار آسان برای استفاده، تجربه قبلی به طور کلی ضروری نیست. و ممکن است یک فایل یا پوشه را برای بارگیری انتخاب کنید تا بخش خاصی را برای ویرایش جدا کنید و جلوه های قبل را قبل از خروجی حاصل ذخیره کنید. علاقه مندان به حذف Watermark از ویدیو به خوبی نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های حذف Watermark از ویدیو است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های حذف Watermark از ویدیو افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون GiliSoft سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه حذف Watermark از ویدیو دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای حذف Watermark از ویدیو هستید نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool یکی دیگر از محصولات GiliSoft  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه حذف Watermark از ویدیو بر آورده سازید. نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه حذف Watermark از ویدیو همراهی خواهد کرد. نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای حذف Watermark از ویدیو برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه حذف Watermark از ویدیو و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App gilisoft watermark removal center

ویژگی های نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool :– سادگی کار با نرم افزار– پاک کردن آسان و سریع واترمارک ها، لوگو ها، نوشته‌های تبلیغاتی و … از روی فیلم‌ها– حذف واترمارک‌ها بدون بر جای گذاشتن اثر– امکان پردازش گروهی واترمارک‌ها– پشتیبانی از انواع فرمت‌های ویدیویی– امکان افزودن واترمارک و لوگو بر روی فیلم‌ها-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی حذف Watermark از ویدیو– نرم افزار کاربردی حذف Watermark از ویدیو-انجام حذف Watermark از ویدیو با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GiliSoft Video Watermark Removal Tool  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GiliSoftنوع نرم افزار :  ابزار حذف Watermark از ویدیونوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GiliSoft Video Watermark Removal Tool

GiliSoft Video Watermark Removal Tool v2019.03.27

Video Watermark Removal Tool is ideal for those times when you have a really nice video but it's marred by a watermark or time stamp because it is able to remove text overlays and logos from videos. Remove watermarks from video, as well as unwanted subtitles and text overlays in a matter of seconds with the help of this Video Watermark Removal Tool. You will no loger wonder how to remove watermark from video without leaving a signle trace. Video Watermark Removal Tool is designed for video watermark removal and it supports a variety of formats so you do not need to install any additional codecs. Video Watermark Removal Tool uses a unique feature that enables users to quickly identify the portion of the video which contains the logo. As this function is quite easy to use, previous experience is not generally necessary. And it is possible to choose a file or folder to load, to segregate the specific area for editing and to see the effects before the resulting output is saved.

لینک دانلود