تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Google Android Studio IDE v3.3.0 Build 182.5199772 – Win

Android Studio یک محیط توسعه جدید Android است که بر اساس IntelliJ IDEA است. همانند Eclipse با ADT Plugin، Android Studio یک ابزار توسعه دهندگان آندروید را برای توسعه و اشکالزدایی فراهم می کند. محیط برنامه نویسی آندروید امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. Google Android Studio IDE یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های محیط برنامه نویسی آندروید قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه محیط برنامه نویسی آندروید است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های محیط برنامه نویسی آندروید امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Google Android Studio IDE را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های محیط برنامه نویسی آندروید است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Google Android Studio IDE با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه محیط برنامه نویسی آندروید همراهی خواهد کرد. نرم افزار Google Android Studio IDE تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

App Google Android Studio center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Google Android Studio IDE :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– قالب های آماده برای برنامه های مختلف و شروع کردن سریع تر ساخت برنامه– پیش نمایش زنده ی برنامه برای اندازه صفحه های مختلف مانند ساعت های هوشمند، موبایل، تبلت و تلویزیون– مدیریت دستگاه های مجازی که با SDK Manager نصب شده اند– استفاده از Gradle برای مدیریت Build ها و Maven برای وابستگی ها– ویرایش Layout ها با امکانات جانبی مفید– استفاده از ProGuard و امضا کردن برنامه– نمایش اطلاعات و وضعیت مصرف برنامه از منابع دستگاه-ابزار بسیار قویی محیط برنامه نویسی آندروید– نرم افزار کاربردی محیط برنامه نویسی آندروید-انجام محیط برنامه نویسی آندروید با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Google Android Studio IDE  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   googleنوع نرم افزار :  ابزار محیط برنامه نویسی آندرویدنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Google Android Studio IDE

Google Android Studio IDE v3.3.0 Build 182.5199772

Android Studio is a new Android development environment based on IntelliJ IDEA. Similar to Eclipse with the ADT Plugin, Android Studio provides integrated Android developer tools for development and debugging. On top of the capabilities you expect from IntelliJ, Android Studio offers:
  • Gradle-based build support.

  • Android-specific refactoring and quick fixes.

  • Lint tools to catch performance, usability, version compatibility and other problems.

  • ProGuard and app-signing capabilities.

  • Template-based wizards to create common Android designs and components.

  • A rich layout editor that allows you to drag-and-drop UI components, preview layouts on multiple screen configurations, and much more.

لینک دانلود