تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Graitec OMD 2018 – Win

Graitec OMD 2018 نرم افزار Graitec OMD ابزاری بسیار حرفه ای در زمینه طراحی پیش از ساخت ساختمان ها و سازه های شما می باشد. شما در این نرم افزار با طراحی فضای دلخواه خود با ابزارهای دلخواه که در مقیاس مورد نظر با ویژگی های دقیق متناسب با ابزار آلات واقعی در دسترس شما قرار گرفته است می توانید از تجهیزات مورد نیاز برای محکم سازی سازه خود در برابر عوامل تخریب آگاهی پیدا کرده و آن ها را شناسایی و در ساخت سازه واقعی خود به کار ببرید. مقاومت سازه در برابر وزش شدید باد، زلزله، سیل، رانش و سایر عوامل تخریب طبیعی یا انسانی در این نرم افزار به صورت خودکار برآورد شده و تنظیم می گردد.

سایر مشخصات : نرم افزار Graitec OMD از سال های دور جزو اولین و بهترین نرم افزار های شبیه سازی سازه ها به صورت حرفه ای بوده که با گذر زمان و با پیشرفت ابزار آلات و طراحی های گسترده با توجه به نیاز کاربران به روز رسانی شده است. شبیه سازی ساختمان از مرحله اولیه تا آخرین مرحله به صورت کاملا دقیق و برآورد هزینه تمام شده تجهیزات از مهمترین ویژگی های نرم افزار Graitec OMD 2018 به شمار می آید. طراحی را از پایه شروع کنید، پی ریزی محکمی برای سازه خود انتخاب کرده و مکان دیوارها و ستون ها را تعیین کنید. از میان تجهیزات در دسترس با کیفیت ترین و به صرفه ترین را انتخاب کرده و سازه خود  را طراحی کنید. پس از پایان، نرم افزار به صورت خود کار نواقص کار شما را شناسایی و رفع خواهد کرد و در نهایت هزینه مورد نیاز را برآورد و در اختیار شما قرار خواهد داد.

Graitec.OMD.center

ویژگی های نرم افزار Graitec OMD 2018 :

– طراحی بسیار دقیق در محیط سه بعدی با کاربرد آسان

 – بررسی تمام عوامل تخریب سازه به صورت دقیق و علمی در تمام شرایط محیطی (زمین لرزه، سیل، باد و…) که به صورت سه بعدی در طراحی به نمایش گذاشته می شود.

 – محاسبه  هزینه های مورد نیاز برای ساخت سازه ای با استقامت بسیار بالا

Graitec OMD 2018

لینک دانلود