تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model Pack v1.0 – Win

GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Modelبا  بیش از 175 مدل 3D غریب برای پروژه بعدی یک ابزار کاربردی است. هر یک توسط ذهن های از Toolbox طراحی و ساخته شده است. چه چیزی باعث می شود این مدل های شگفت انگیز این است که آنها به طور کامل برای تولید (sub-d آماده و کاملا UV’d) آماده می شوند، اما آنها همه از یک سبک سازگار هستند و همه از یک دنیا متولد می شوند. Pack Pack Model Toolbox خوشحال است برای گرافیک پخش، طراحی حرکت، فیلم توضیح دهنده، و هر چیزی که می تواند از جذابیت کمی استفاده کند. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D هستید نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D بر آورده سازید. نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

www.download.ir GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model center

ویژگی های نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model :– سادگی کار با نرم افزار– 180 مدل منحصر به فرد در فرمت های lib4d (C4D) و FBX (3dsMax, Maya, Element 3Dو غیره)– ارائه مدل ها با ویژگی Subdivision Surface (سطوح زیربخش)– آماده برای تکسچرینگ (texturing)– ارائه عناصر مدلسازی برای انیمیشن سازی راحت تر-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D– نرم افزار کاربردی مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D-انجام مجموعه مدل های آماده برای Cinema4D با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   GreyscaleGorillaنوع نرم افزار :  ابزار مجموعه مدل های آماده برای Cinema4Dنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model

GreyscaleGorilla The Happy Toolbox Model Pack v1.0

The Happy Toolbox Model Pack. Greyscalegorilla is proud to introduce you to The Happy Toolbox Model Pack. Over 175 whimsical 3D models for your next project! Each one designed and created by the playful minds of The Happy Toolbox. What makes these models amazing is not that they are fully prepped for production (sub-d ready and fully UV’d), BUT that they are all of a consistent style and are all born from the same world. The Happy Toolbox Model Pack is perfect for broadcast graphics, motion design, explainer videos, and anything that could use a little charm.

لینک دانلود