تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Landmark Engineer’s Desktop (EDT) v5000.14.0 – Win

با توجه به برنامه های حفاری بلند پروازانه، کاهش بودجه و مخازن پیچیده تر، صنعت اکتشاف و تولید امروز نیازمند یک راه حل است که تیم های دارایی را با هدف نتایج سریع تر، دقیق تر و ایمن تر به ارمغان می آورد. یکی از کاملترین و یکپارچهترین مجموعه نرم افزاری ساخت و ساز در بازار، صفحهنمایش Landmark Engineer’s Desktop ™ (EDT) است. این نرم افزار به طور مرتب دانش جدیدی را برای کمک به شرکت ها در عصر هوش حفاری فراهم می کند. برنامه دسکتاپ مهندس (EDT) بر اساس یک مدل داده مشترک به کار می رود، تسهیل مدیریت فرایند کسب و کار و حمایت از چرخه عمر مفید ساختار از طریق کمک به بهره وری عملکرد حفاری افزایش یافته است. به این ترتیب، اپراتورها اجازه می دهند کنترل اطلاعات خوبی خود را داشته باشند و از طریق یکپارچه سازی عمیق با وسیع ترین نمونه های صنعتی از راه حل های مهندسی خوب، به تصویب تصمیمات ساختمانی بهتر کمک کنند. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی و حفاری چاه افزوده می شود، تعداد نرم افزار های موجود در این زمینه هم روز به روز بیشتر می شود و شرکت های بسیاری سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی و حفاری چاه دارند. اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با طراحی و حفاری چاه هستید نرم افزار Halliburton Landmark Engineer’s ابزاری است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی و حفاری چاه بر آورده سازید. نرم افزار Halliburton Landmark Engineer’s با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی، راهنمای موجود در برنامه با دارا بودن مثال های متعدد و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی و حفاری چاه به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Halliburton Landmark Engineer’s تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Halliburton Landmark Engineer’s می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

ویژگی های نرم افزار Halliburton Landmark Engineer’s :– سادگی کار با نرم افزار– دست‌یابی به بازدهی بالاتر و کاهش هزینه‌های حفاری– قابلیت‌های مصورسازی، مدیریتی و Query قدرتمند– یکپارچه بودن تمام مراحل طراحی، آنالیز و گزارش‌دهی– سازگار با نرم افزارهای رایج طراحی مهندسی و CAD– قابلیت ورودی مدل‌های سه‌بعدی از نرم افزارهای خارجی-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی طراحی و حفاری چاه– نرم افزار کاربردی طراحی و حفاری چاه-انجام طراحی و حفاری چاه با در کمترین زمان
نام: Landmark Engineer's Desktop
شرکت سازنده: landmark.solutions
ورژن: v5000.14.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Halliburton Landmark Engineer’s Desktop (EDT) v5000.14.0

Faced with ambitious drilling schedules, reduced budgets, and more complex reservoirs, the exploration and production industry today requires a solution that brings together asset teams with the goal of faster, smarter, safer results. The one complete and integrated well construction software suite on the market is Landmark Engineer’s Desktop™ (EDT). This application continually adds new science to help companies thrive in the age of drilling intelligence. Engineer’s Desktop™ (EDT) application runs on a shared data model, facilitating business process management and supporting the Well Construction Lifecycle through aiding in enhanced drilling operation efficiency. Thereby, allowing operators to take control of their well data, and through deep integration with the industry's broadest portfolio of well engineering solutions, help drive better well construction decisions.

لینک دانلود